Bydgoszcz
-0C
Słonecznie
89% wilgotność
Wiatr: 5km/h N
H 1 • L -1
4C
Pon
3C
Wt
5C
Sr
4C
Czw
7C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportPierwsza gra miejska w aplikacji Aktywna Bydgoszcz. W weekend warto wybrać się do Myślęcinka!
aplikacja Aktywna Bydgoszcz
27.04.2018 | 14:18

Pierwsza gra miejska w aplikacji Aktywna Bydgoszcz. W weekend warto wybrać się do Myślęcinka!

Aplikacja Aktywna Bydgoszcz funkcjonuje od tygodnia.

Na zdjęciu: Aplikacja Aktywna Bydgoszcz została zaprezentowana w Myślęcinku. Tam też odbedzie się pierwsza gra miejska z jej wykorzystaniem.

Fot. JW

W najbliższy weekend w aplikacji Aktywna Bydgoszcz zostanie uruchomiona pierwsza gra miejska. Uczestnicy będą mogli wziąć w niej udział, spędzając czas na terenie Myślęcinka.

W sobotę i niedzielę wszyscy aktywni bydgoszczanie będą mogli skorzystać z punktu  zlokalizowanego na początku ulicy Hipicznej. W godzinach 10-18 otrzymają bezpłatną wodę oraz zaproszenie do wzięcia udziału w pierwszej w ramach aplikacji mobilnej Aktywna Bydgoszcz grze miejskiej – „Aktywna Bydgoszcz i Przyjaciele”.

Aby wziąć udział w  grze, wystarczy w zainstalowanej aplikacji rozpocząć grę i odwiedzić sześć charakterystycznych punktów Myślęcinka. Do wygrania będą bezpłatne pakiety startowe na imprezy w Bydgoszczy oraz bony rabatowe na zakup dowolnego biletu do bydgoskiego ZOO w najbliższy weekend.

Zobacz także: Test aplikacji Aktywna Bydgoszcz


Powiązane treści