Pierwszy puchar dla Zawiszy. Niebiesko-czarni wygrali turniej w Barcinie
Dodano: 21.01.2019 | 12:06Na zdjęciu: Piłkarze Zawiszy wystąpili w niedzielę w turnieju w Barcinie.
Fot. SP Zawisza
W niedzielę piłkarze bydgoskiego Zawiszy wzięli udział w turnieju halowym w Barcinie. Zawody skończyły się dla podopiecznych trenera Łukomskiego zdobyciem pierwszego w tym roku pucharu.
Bydgoszczanie wygrali w Barcinie wszystkie pięć spotkań, pokonując pozostałych uczestników turnieju o puchar burmistrza – Noteć Łabiszyn (5:0), Zagłębie Piechcin (4:0), BOSiR Dąb Barcin (5:2), Piast Złotniki Kujawskie (4:1) i Mikrusa Szadłowice (6:4).
Z kompletem zwycięstw niebiesko-czarni ukończyli turniej na pierwszym miejscu, najlepszym piłkarzem zawodów wybrano Adriana Brzezińskiego, a królem strzelców został Bartosz Stoppel, który zdobył 10 bramek, w tym aż pięć w ostatnim meczu z Mikrusem. Podczas turnieju zbierano środki na pomoc 6,5-letniemu Nikodemowi Kaczmarkowi, który od pierwszych chwil swojego życia walczy o zdrowie.
Zawiszanie wznowili już treningi przed rundą wiosenną. Pierwszy sparing rozegrają 2 lutego w Wągrowcu z Nielbą.
- Potrącenie w Bydgoszczy. 15-latek trafił do szpitala! - 2 czerwca 2026
- PILNE: Jest decyzja ws. licencji dla Zawiszy - 2 czerwca 2026
- Nowe boisko w Bydgoszczy otwarte. Chcieli tego mieszkańcy - 1 czerwca 2026










