[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Pijany zakazowiec zatrzymany w Białych Błotach. Notorycznie łamał prawo

Dodano: 07.02.2022 | 11:34

Na zdjęciu: Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę.

Fot. Szymon Fiałkowski

Policjanci z Białych Błot zatrzymali kierowcę, który nie stosując się do wyroku sądu po raz kolejny złamał zakaz prowadzenia pojazdów. Tym razem zrobił to po pijanemu.

W piątek (4 lutego) około godz. 15:25 funkcjonariusze z Białych Błot zatrzymali kierowcę skody, który jechał przez skrzyżowanie ulic Kruszyńskiej i Obwodowej. Szybko okazało się, że 51-latek jadąc autem popełnił dwa przestępstwa.

– Nie dość, że jechał mimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów obowiązującego do czerwca 2022 roku, to jak wykazało przeprowadzone badanie jego stanu trzeźwości, kierował pojazdem mając blisko promil alkoholu w organizmie – mówi kom. Lidia Kowalska.

Mężczyzna odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz złamanie zakazu prowadzenia pojazdów. – Podczas czynności okazało się również, że 51-latek w ostatnich miesiącach kilkukrotnie złamał wspomniany zakaz sądowy. Teraz musi liczyć się z kolejnymi konsekwencjami za swoje postępowanie – kończy kom. Lidia Kowalska

Pijany zakazowiec zatrzymany w Białych Błotach. Notorycznie łamał prawo
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments