[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kolejny zawodnik pożegnał się ze Sportisem Łochowo. Nadal będzie grał w IV lidze

Dodano: 13.01.2022 | 12:07

Na zdjęciu: Damian Pawelski nie jest już zawodnikiem Sportisu Łochowo.

Fot. Szymon Fiałkowski / archiwum

Bramkarz Damian Pawelski jest trzecim zawodnikiem, którego w rundzie wiosennej nie zobaczymy w barwach Sportisu Łochowo. Zawodnik nadal grać będzie w IV lidze.

O tym, że Pawelski odchodzi z czwartoligowego Sportisu, klub z gminy Białe Błota poinformował w czwartkowym (13 stycznia) komunikacie prasowym. To trzeci gracz, który pożegnał się z zespołem z Łochowa. Wcześniej ze Sportisem pożegnali się Adrian Wróblewski (został graczem Pomorzanina Toruń) oraz Maciej Słupecki – on z kolei przeszedł do prowadzącej w tabeli Unii Solec Kujawski.

Wiadomo też, że dotychczasowy bramkarz Sportisu nadal będzie grał w IV lidze. Pawelski wzmocnił bowiem zajmującego przedostatnie miejsce w tabeli Budowlanego KS Bydgoszcz. Dodajmy, że jesienią Pawelski rozegrał w barwach Sportisu dwanaście spotkań.

W tabeli IV ligi, Sportis plasuje się na siódmym miejscu z dorobkiem 29 punktów. Drużyna trenera Roberta Wójcika ma sześć punktów straty do zajmującej trzecie miejsce Pogoni Mogilno.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments