Piłkarska Polonia nawiązała współpracę. Z klubem zaplecza PKO Ekstraklasy!
Dodano: 11.09.2019 | 13:38Na zdjęciu: Umowę podpisali przedstawiciele Chojniczanki i KP Polonii.
Fot. MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
Bydgoska Polonia nawiązała partnerską współpracę z klubem piłkarskiej Fortuna I ligi Chojniczanką Chojnice.
Chojnicki klub o szczegółach poinformował w środowe przedpołudnie. Na mocy podpisanej umowy przez przedstawicieli obu klubów, Polonia stała się pierwszym oficjalnym klubem partnerskim Chojniczanki. Umowa – jak doprecyzowano – została zawarta na czas nieokreślony.
Przedstawiciele sztabu szkoleniowego Chojniczanki będą monitorować występy młodych zawodników Polonii, a najzdolniejsi z nich będą mieli możliwość rozwijania się w Chojnicach, z kolei pierwszoligowiec umożliwi trenerom bydgoskiego klubu uczestnictwo w organizowanych przez siebie stażach, kursach i zajęciach szkoleniowych, zaś zespoły grup młodzieżowych Polonii będą miały możliwość odwiedzania stadionu Chojniczanki, gdy pierwszoligowiec będzie grał ligowe spotkania jako gospodarz.
- Nowe wieści o przebudowie stadionu Polonii. W ratuszu podali daty - 27 czerwca 2026
- Asta aktywna na rynku transferowym. Są dwa kolejne kontrakty - 26 czerwca 2026
- Pierwszy transfer Zawiszy. Ofensywny gracz podpisał kontrakt - 25 czerwca 2026
KLASA OKRĘGOWA, GRUPA I PIŁKI NOŻNEJ - 5 KOLEJKA: KP POLONIA BYDGOSZCZ - POL-OSTEG POMORZANIN SEROCK -:- [FOT. SZYMON FIAŁKOWSKI]



















