Bydgoszcz
10C
Opady
53% wilgotność
Wiatr: 9km/h WSW
H 10 • L 9
6C
Nd
4C
Pon
9C
Wt
6C
Sr
2C
Czw
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaOsielskoSportPiłkarze GLKS Osielsko rozpoczynają przygotowania do rundy wiosennej. Znamy plan sparingów
piłka
07.01.2019 | 18:00

Piłkarze GLKS Osielsko rozpoczynają przygotowania do rundy wiosennej. Znamy plan sparingów

Na zdjęciu: zdj. ilustracyjne

Fot. archiwum

Piłkarze GLKS Osielsko rozpoczynają przygotowania do rundy wiosennej A-klasy. Znamy też sparingpartnerów, z którymi zespół zmierzy się przed startem rozgrywek.

Drużyna z Osielska zakończyła ligową jesień na 11. miejscu w ligowej tabeli, z bilansem czterech zwycięstw i dziewięciu porażek. Wiosną zespół zamierza zaprezentować się z lepszej strony. Przygotowania do rundy rewanżowej rozpoczną się 15 stycznia – treningi będą odbywać się dwa razy w tygodniu. Zespół będzie korzystał z sali gimnastycznej, orlika oraz z bydgoskich obiektów ze sztuczną nawierzchnią.

GLKS rozegra też siedem meczów sparingowych. Pierwszy z nich zaplanowano na 6 lutego – rywalem zespołu, prowadzonego przez Filipa Skorego, będzie występujący w IV lidze Budowlany KS Bydgoszcz. Spotkanie odbędzie się na sztucznym boisku przy ulicy Sielskiej w Bydgoszczy. 9 lutego zawodnicy z Osielska zagrają z KS Brzoza (boisko przy ulicy Słowiańskiej w Bydgoszczy), a tydzień później ze Spójnią Białe Błota. 23 lutego zaplanowano pojedynek z Pomorzaninem Serock. Ponadto, w marcu GLKS zmierzy się z Burzą Nowa Wieś Wielka, Piaskami Bydgoszczy i AF Brzoza. Przed rozpoczęciem serii sparingów zawodnicy wezmą też udział w halowym turnieju w Białych Błotach, który odbędzie się 19 stycznia.

GLKS wciąż poszukuje piłkarzy, którzy chcieliby dołączyć do zespołu seniorskiego. Ponadto, w drugim tygodniu ferii zimowych (22,23,24 styczeń), będzie prowadził darmowe treningi dla dzieci, które chcą rozpocząć przygodę z piłką. Treningi odbywać się będą na sali gimnastycznej w Osielsku. Klub cały czas prowadzi prowadzimy nabór uzupełniający do roczników 2006/2007, 2008/2009, 2010/2011 oraz 2012 i młodsi.


Powiązane treści