Piotr Protasiewicz w TurboKozaku. Jak poszło byłemu żużlowcowi Polonii? [WIDEO]
Dodano: 22.11.2022 | 19:53Na zdjęciu: Piotr Protasiewicz był jednym z bohaterów programu TurboKozak w Canal+Sport.
Fot. Archiwum
Piotr Protasiewicz z końcem sezonu 2022 zakończył żużlową karierę. Były zawodnik bydgoskiej Polonii i Falubazu Zielona Góra był bohaterem jednego z odcinków dwunastego sezonu programu TurboKozak nagrywanego przez Canal+Sport.
Protasiewicz jest trzecim żużlowcem, który wziął udział w programie prowadzonym przez Bartosza Ignacika i Grzegorza „Gabora” Jędrzejewskiego.
Zobaczcie na wideo, jak poszło Protasiewiczowi (wideo na YouTube zamieścił Canal+Sport).
- Siatkarze BKS-u zaczną sezon na wyjeździe. Spore zmiany w rozgrywkach PLS 1 Ligi - 22 czerwca 2026
- Nowe auta dla kujawsko-pomorskiej policji. Będą służyły do przewozu osób zatrzymanych - 22 czerwca 2026
- Kolejne medale bydgoskich kajakarzy na Mistrzostwach Polski na torze w Brdyujściu [ZDJĘCIA] - 21 czerwca 2026


















