Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Pobicie w centrum Bydgoszczy. Policja prosi o pomoc w rozpoznaniu osób [ZDJĘCIA]

Dodano: 20.04.2021 | 12:29

Na zdjęciu: Grupa osób, których wizerunek zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu, maja związek z pobiciem, do którego doszło kilka miesięcy temu przy ulicy Warmińskiego.

Fot. KWP Bydgoszcz

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach. Mają one związek z pobiciem, do którego doszło w centrum Bydgoszczy

Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia prowadzą postępowanie w sprawie pobicia, które miało miejsce 10 listopada 2020 r. przy ul. Warmińskiego 20 w Bydgoszczy. W tym celu prosi ona o pomoc w zidentyfikowaniu osób, mających związek ze zdarzeniem. Ich wizerunek zarejestrował miejski monitoring – widzimy na nim trzech mężczyzn oraz kobietę prowadzącą wózek dziecięcy.


CZYTAJ TAKŻE: Pod Bydgoszczą skradziono charakterystyczny rower. Policja poszukuje sprawców


Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach. Informacje można przekazać pod numerem telefonu 47 751 11 86, a także całodobowo pod numerami 47 751 11 60 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. I-Kr 4093/20.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments