Bydgoszcz
17C
Słonecznie
51% wilgotność
Wiatr: 3km/h ESE
H 17 • L 17
21C
Pon
22C
Wt
20C
Sr
16C
Czw
15C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiNa sygnaleW Niemczu skradziono charakterystyczny rower. Policja prosi o pomoc w jego odzyskaniu
kradzież bydgoszcz
20.04.2021 | 12:10

W Niemczu skradziono charakterystyczny rower. Policja prosi o pomoc w jego odzyskaniu

Na zdjęciu: Tak wygląda rower, skradziony z jednej z posesji na terenie Niemcza.

Fot. KWP Bydgoszcz

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w odzyskaniu lub ustaleniu sprawcy kradzieży roweru na terenie Niemcza.

Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży roweru. – Do zdarzenia doszło 26 marca 2021 roku na terenie jednej z posesji w Niemczu – podaje kom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy. Skradziony jednoślad to rower marki Metropolis, typ holenderski, z podwójną ramą koloru czarny mat, z charakterystycznymi dwoma bagażnikami, zakupiony i sprowadzony z Holandii. Na rynku marka tego roweru występuje w znikomej ilości i jest dosyć rzadkim egzemplarzem spotykanym w ofertach sprzedaży.

Osoby, które mogą pomóc w odzyskaniu roweru lub ustaleniu sprawcy kradzieży proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście przy ul. Poniatowskiego 5 lub telefoniczny z prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 47 751 11 83, a także całodobowo pod numerami 47 751 11 60 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. I-Kr 1723/21.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści