Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Podał się za pracownika szpitala. Od bydgoszczanki wyłudził ogromne pieniądze

Dodano: 11.07.2022 | 17:06

Na zdjęciu: Wizerunek mężczyzny uchwyciły zainstalowane kamery monitoringu.

Fot. KWP Bydgoszcz / kadr z nagrania

Mężczyzna na zdjęciu podał się za pracownika szpitala i od 78-letniej seniorki z Bydgoszczy wyłudził ogromne pieniądze. Poszukują go teraz kryminalni z Błonia.

Do zdarzenia – jak informują kryminalni – doszło w minioną środę, 6 lipca. – Wówczas sprawca skontaktował się telefonicznie z seniorką i poinformował, że jej syn miał ciężki wypadek i potrzebne są pieniądze na operację i leczenie – mówi kom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Jak wynika z informacji przekazanych przez policjantów, następnie do mieszkania kobiety przyszedł mężczyzna informując, że jest ze szpitala i odebrał od niej pieniądze w kwocie 100 tysięcy złotych. – Do sprawy zabezpieczono nagranie z monitoringu, który zarejestrował wizerunek podejrzewanego mężczyzny – mówią policjanci, którzy zbierają wszelkie informacje mogące przyczynić się do jego identyfikacji.

Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ul. Broniewskiego 12 lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 13 62, a także całodobowo pod numerami 47 751 13 59 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. III Kr 2604/22.

0 0 votes
Article Rating
Podał się za pracownika szpitala. Od bydgoszczanki wyłudził ogromne pieniądze
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments