Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Półfinał żużlowej I ligi. Jutro rusza sprzedaż biletów na mecz Polonii z ROW-em Rybnik [CENY]

Dodano: 03.09.2023 | 17:26

Na zdjęciu: W poniedziałek w samo południe rusza otwarta sprzedaż biletów na półfinałowy mecz żużlowej I ligi, w którym Abramczyk Polonia Bydgoszcz zmierzy się z ROW-em Rybnik.

Fot. Archiwum

W poniedziałek (4 września) w samo południe rusza otwarta sprzedaż biletów na rewanżowy mecz półfinałowy I ligi, w którym żużlowcy Abramczyk Polonii Bydgoszcz zmierzą się z ROW-em Rybnik.

Zamknięta sprzedaż wejściówek ruszyła kilka dni temu, ale do niedzieli, 3.09., do 23:59 włącznie, jako pierwsi mogą je nabyć posiadacze karnetów. Otwarta sprzedaż biletów rusza jutro o 12:00.

Klub ze Sportowej 2 podał także ceny biletów na półfinałowy mecz z ROW-em, który na stadionie w Bydgoszczy zostanie rozegrany w niedzielę, 17 września (start do pierwszego biegu wyznaczono na godzinę 14:00). Najdroższy będzie bilet na trybunę główną – 100 zł. Na nową trybunę (przeciwległa prosta), koszt wejściówki to 60 zł – bilet normalny i 50 zł – ulgowy. Na sektor A 45 zł kosztuje wejściówka normalna, 35 zł – ulgowa, zaś na sektor B 40 zł to cena biletu normalnego, a 30 zł – ulgowego. Takie same ceny obowiązują także na sektor gości, zaś program kosztować będzie 15 zł. Bilety ulgowe przysługują kobietom, emerytom, rencistom, osobom w wieku 8-16 lat, dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, bez biletu, w przypadku miejsc numerowanych – bez gwarancji miejsca. Bilet dla osób niepełnosprawnych na wózkach (+ opiekun): 1 zł, bilet można kupić w kasie klubowej lub wysłać prośbę na bilety@polonia.bydgoszcz.pl.

Wejściówki będzie można kupić zarówno w kasie w budynku klubu (wejście od strony dawnego parku maszyn), w dni robocze lub poprzez stronę bilety.polonia.bydgoszcz.pl.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tez kibic
Tez kibic
8 miesięcy temu

A co z Przyjemskim?

Rysio
Rysio
8 miesięcy temu

Bilety ulgowe przysługują kobietom
Że jak?

briko
briko
8 miesięcy temu

kondomy sa tansze… wole dymsc niz byc dymanym

Rulon
Rulon
8 miesięcy temu

Dzifka mniej wola, a daje lepsze doznania