Bydgoszcz
10C
Niebo głównie zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 3km/h S
H 10 • L 9
10C
Czw
9C
Pt
10C
Sob
9C
Nd
14C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnalePolicja prosi o pomoc w znalezieniu złodzieja. Jest poszukiwany na podstawie kilkunastu listów gończych!
poszukiwany piotr tuszyński grudziądz
14.06.2019 | 15:17

Policja prosi o pomoc w znalezieniu złodzieja. Jest poszukiwany na podstawie kilkunastu listów gończych!

Na zdjęciu: Wizerunek poszukiwanego Piotra Tuszyńskiego.

Fot. KMP Grudziądz

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu poszukują Piotra Tuszyńskiego. To złodziej sklepowy, za którym wystawiono kilkanaście listów gończych.

26-letni Piotr Tuszyński to notoryczny złodziej artykułów spożywczych i przemysłowych. Jest poszukiwany kilkunastoma listami gończymi i ma do odbycia łącznie kilkumiesięczną karę pozbawienia wolności. Od dłuższego czasu ukrywa się przed policjantami. Funkcjonariusze otrzymali jednak informacje, że może przebywać w Grudziądzu.

W związku z tym policjanci z Grudziądza zwracają się o pomoc do mieszkańców. Proszą ich o wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu mężczyzny w celu jego zatrzymania. Osoby mające wiedzę na temat poszukiwanego proszone są o kontakt. Informacje można przekazywać do Zespołu do Spraw Poszukiwań KMP w Grudziądzu dzwoniąc pod nr tel. 56-45-13-351 w godz. 7:30 – 15:30 w dni robocze. Przez całą dobę można też telefonować w tej sprawie do dyżurnego KMP w Grudziądzu tel. 56 45-13-221.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści