Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

19-latka poszukiwana. Policyjna akcja na Wiśle [WIDEO]

Dodano: 25.11.2023 | 14:16

Na zdjęciu: Do działań został zaangażowany policyjny pies służbowy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, który wyspecjalizowany jest do poszukiwania osób znajdujących się pod wodą.

Fot. KMP Bydgoszcz

Policjanci z Fordonu w dalszym ciągu prowadzą poszukiwania 19-letniej Karoliny, która trzy tygodnie temu wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Od 6 listopada 2023 roku policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz – Fordon poszukują 19-latki, której zaginięcie zgłosiła rodzina. Tego dnia, około godziny 14:00 młoda kobieta wyszła z miejsca zamieszkania przy ulicy Bortnowskiego w Bydgoszczy i do chwili obecnej nie powróciła, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Służby natychmiast rozpoczęły poszukiwania 19-latki – zaangażowano policjantów ze wszystkich jednostek policji działających na terenie miasta i powiatu, a także innych komend miejskich i powiatowych. Do działań poszukiwawczych skierowano też funkcjonariuszy Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Wczoraj (24 listopada), zważywszy na okoliczności zaginięcia, po raz kolejny przeczesywano tereny nadwiślańskie. Istnieje bowiem podejrzenie, że Karolina po wyjściu z domu udała się właśnie w stronę Wisły.

Do działań został zaangażowany policyjny pies służbowy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, który wyspecjalizowany jest do poszukiwania osób znajdujących się pod wodą. W akcję włączyli się także funkcjonariusze z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, którzy dronami lustrowali okolicę – informuje kom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego bydgoskiej policji.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments