Pożar hali pod Bydgoszczą. Z ogniem walczyło kilkudziesięciu strażaków [ZDJĘCIA]
Dodano: 06.09.2020 | 08:29Na zdjęciu: Ogniem objęta była hala produkcyjna w Trzeciewcu.
Fot. OSP Dobrcz
Piętnaście zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem hali produkcyjnej w Trzeciewcu k. Bydgoszczy.
Strażacy z jednostki OSP Dobrcz relacjonowali, że krótko po północy zostali zadysponowani do pożaru. Ogniem – jak przekazał dyżurny Komendy Wojewódzkiej PSP – objęta była hala produkcyjna budynku, w którym produkowana była mączka rybna.
Z ogniem przez kilka godzin walczyło piętnaście zastępów straży pożarnej. Strażacy cały czas pracują na miejscu pogorzeliska, śledczy będą teraz ustalać dokładne okoliczności pożaru.
- Nowe wieści o przebudowie stadionu Polonii. W ratuszu podali daty - 27 czerwca 2026
- Asta aktywna na rynku transferowym. Są dwa kolejne kontrakty - 26 czerwca 2026
- Pierwszy transfer Zawiszy. Ofensywny gracz podpisał kontrakt - 25 czerwca 2026















![Wielogodzinna akcja strażaków po pożarze w Bydgoszczy. To nie koniec działań [ZDJĘCIA] 7-04-2026_pożar Toruńska Bydgoszcz](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2026/04/7-04-2026_pozar-Torunska-Bydgoszcz_KW-PSP-Torun-150x150.jpg)





