Bydgoszcz
2C
Niebo częściowo zachmurzone
100% wilgotność
Wiatr: 3km/h NW
H 3 • L 2
8C
Wt
8C
Sr
6C
Czw
4C
Pt
9C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIPraca czeka na chętnych w parku przemysłowym. Jutro Giełda Pracy Work Park
25.10.2016 | 14:25

Praca czeka na chętnych w parku przemysłowym. Jutro Giełda Pracy Work Park

Przygotowano ponad 500 ofert pracy.

Na zdjęciu: Na terenie BPPT cały czas budują się nowe hale oraz rozbudowują kolejne firmy i tym samym wciąż wzrasta zapotrzebowanie na pracowników.

Fot. Materiały prasowe

W środę w godzinach 9:00 – 17:00 biurowiec IDEA Przestrzeń Biznesu przy ulicy Bydgoskich Przemysłowców 6 stanie się giełdą pracy. Przedsiębiorcy z Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego poszukują setek pracowników.

Ciągły rozwój BPPT powoduje, że tamtejsze firmy prowadzą intensywną rekrutację pracowników. Dlatego też powstała koncepcja, aby zorganizować dla ich potrzeb targi pracy. Jutro na odwiedzających siedzibę parku czekać będzie szansa do zdobycia nowego stanowiska, bądź zmiany dotychczasowego. Bardzo duża liczba ofert to zachęta, aby na targach zjawili się nie tylko mieszkańcy Bydgoszczy, ale i sąsiednich powiatów.

– Czekamy zarówno na osoby z doświadczeniem na różnych stanowiskach, jak też na uczniów szkół ponadgimnazjalnych, stawiających dopiero swoje pierwsze kroki na rynku pracy. To szczególnie dla nich podczas Giełdy Pracy będzie funkcjonował kącik z doradcą zawodowym, który nie tylko na bieżąco będzie poprawiał błędy w CV, ale również podpowie, jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej – zapraszają organizatorzy.

W giełdzie pracy uczestniczyć będą firmy: Lidl, ID Logistics, Kaufland, Metalbark, Metalko, Oponeo, Cimat, Baumat, Hanplast, Orion, Time Work, Manpower, Nokia, Gzella, Drozapol oraz TE Connectivity Polska. Na targach nie zabraknie również przedstawicieli Powiatowego Urzędu Pracy w Bydgoszczy.


Powiązane treści