Prognoza pogody. Czy jutro też będzie tak pochmurnie?
Dodano: 18.08.2016 | 12:54Na zdjęciu: Dzisiejsze niebo jest niemal całe pokryte chmurami.
Fot. wolny dostęp
Dzisiejsza pogoda nie zachęca do tego, by wychodzić z domu. Osoby, które nie przepadają za taką aurą liczą na to, że jutro chmur będzie mniej i pozwolą one słońcu zachwycić nas swoimi promieniami. Czy tak będzie?
Odpowiedź brzmi: TAK. Jutro pogoda ma być lepsza. Zachmurzenie ma być znacznie mniejsze. Dominować będzie słońce, a temperatura sięgnie do 24 stopni. Wilgotność powietrza będzie dość wysoka i niewykluczone, że mogą pojawić się opady deszczu.
Na pewno nie jest to pogoda, jakiej oczekiwalibyśmy w trakcie wakacji. Pogoda w weekend również nie będzie nas rozpieszczać. Po ciepłej sobocie, gdy temperatura wyniesie nawet 27 stopni, nastąpi deszczowa niedziela z temperaturą niższą o ok. 5 stopni.












