[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Prowadziła mecze mistrzostw Europy i Ligi Mistrzyń. Środowisko siatkarskie wspiera bydgoszczankę w walce z chorobą

Dodano: 29.09.2021 | 17:24

Na zdjęciu: Agnieszka Michlic regularnie prowadziła mecze na europejskich arenach.

Fot. cev.eu / materiały prasowe

Znana i ceniona siatkarska sędzia z Bydgoszczy Agnieszka Michlic toczy najważniejszy pojedynek w swoim życiu. Środowisko ruszyło z pomocą dla arbiter.

O zbiórce środków na leczenie chorej na nowotwór bydgoszczanki poinformowała oficjalna strona ligi. Jak dowiadujemy się, zbiórkę rozpoczęła Fundacja Polska Siatkówka. – Agnieszka od jakiegoś czasu jest pacjentką onkologiczną i jest po kilku chemiach. Większość z Nas doskonale wie, jak wygląda leczenie w czasie pandemii, szczególnie pacjentów onkologicznych – czytamy w komunikacie, jaki opublikowała fundacja.

Michlic jest jedną z najbardziej znanych sędzi siatkarskich. Regularnie była nominowana do prowadzenia spotkań najwyższego szczebla w Europie. Wystarczy wspomnieć, że przed dwoma laty prowadziła finałowy mecz mistrzostw Europy siatkarek w Ankarze, a w maju br. sędziowała finał Ligi Mistrzyń Immoco Volley Conegliano – Fenerbahce Stambuł podczas turnieju Final Four we włoskiej Veronie. Oprócz tego, notorycznie prowadzi mecze w PlusLidze i Tauron Lidze, a niedawno obchodziła jubileusz 25-lecia pracy w roli sędziego siatkarskiego.

Wszyscy Ci, którzy znają Agnieszkę, doskonale wiedzą, ze jest bardzo skromną osobą i zarazem bardzo empatyczną, chętnie pomagającą wszystkim, tym, którzy tej pomocy oczekują. Aga bardzo długo zwlekała z dzieleniem się informacją na temat swojego zdrowia i możliwością dopuszczenia chęci pomocy w procesie jej leczenia. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że skończyły się środki na kosztowne leczenie, dlatego w imieniu przyjaciół siatkówki, zwracamy się z prośbą o pomoc dla Agnieszki – pisze fundacja.

Fundacja Polska Siatkówka prosi wszystkich, którzy chcą pomóc w leczeniu sędzi o wpłatę na numer konta: Bank Millennium 56 1160 2202 0000 0002 6403 7773, z dopiskiem w tytule przelewu: Na leczenie Agnieszki. Fundacja deklaruje, że nie pobiera z tego tytułu żadnych opłat, a wszystkie zgromadzone środki tytułem darowizny lub wsparcia finansowego przekazywane są beneficjentom.

Prowadziła mecze mistrzostw Europy i Ligi Mistrzyń. Środowisko siatkarskie wspiera bydgoszczankę w walce z chorobą
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments