Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Przedsiębiorcy potrafią działać razem. Jakie korzyści płyną ze współpracy?

Dodano: 04.02.2020 | 13:27

Na zdjęciu: Jubileusz 25-lecia Pracodawców Pomorza i Kujaw

Fot. Agencja Fotograficzna SNAPshot Piotr Kaczmarek.

Pracodawcy Pomorza i Kujaw  to organizacja, która zrzesza przedsiębiorców. Reprezentuje ich interesy i promuje zasady fair play w biznesie. Od ponad 27 lat wspiera przedsiębiorców w regionie kujawsko-pomorskim, prowadząc dialog z władzami lokalnymi, związkami zawodowymi oraz innymi organizacjami pracodawców. Członkiem organizacji może zostać każdy przedsiębiorca działający w województwie kujawsko-pomorskim. Pracodawcy Pomorza i Kujaw skupiają przedsiębiorców, którzy chcą się rozwijać i wspierać w bieżących działaniach. To organizacja promująca współpracę.

Pracodawcy Pomorza i Kujaw to instytucja wspierająca konkurencyjność i innowacyjność firm. Prowadzi różne działania sprzyjające wymianie doświadczeń wśród przedsiębiorców. Organizacja realizuje kompleksowe usługi szkoleniowe i doradcze. Dzięki temu przedsiębiorcy otrzymują pomoc odpowiadającą ich potrzebom rozwojowym. Doradza przedsiębiorcom w wyborze strategii rozwoju i realizacji innowacyjnych projektów, zwłaszcza z wykorzystaniem funduszy unijnych. Dostarcza im wiedzę niezbędną dla profesjonalnego zarządzania. Organizuje liczne spotkania networkingowe, seminaria, konferencje i szkolenia. Zakres i profesjonalizm jej działania potwierdza akredytacja Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach Bazy Usług Rozwojowych i status ośrodka innowacji.

Przedsiębiorcy zrzeszeni w Pracodawcach Pomorza i Kujaw uzyskują szybki dostęp do zweryfikowanych informacji gospodarczych. Mają możliwość integracji z innymi przedsiębiorcami, co sprzyja nawiązaniu kontaktów biznesowych. Promują tu prowadzony biznes. Chociaż niewielu przedsiębiorców zastanawia się nad tym na co dzień, to właśnie za pomocą organizacji pracodawców można mieć wpływ na rozwój regionu. Taki związek jest aktywny w konsultowaniu strategii rozwoju i programów operacyjnych, do tego prezentuje potrzeby firm podczas współpracy z administracją, czy uczelniami i szkołami. Wpływa też na projekty zmian prawnych.

Z pewnością przynależność do Pracodawców Pomorza i Kujaw pomaga w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy poprzez prestiż przynależności do doświadczonej organizacji pracodawców o szerokich relacjach w regionalnym środowisku gospodarczym.

logo pracodawcy


„Pracodawcy Pomorza i Kujaw” Związek Pracodawców
ul. Gdańska 141/3/6, 85-022 Bydgoszcz
tel. 52 524 09 20
e-mail: biuro@pracodawcy.info.pl
www.pracodawcy.info.pl

Jubileusz gościeJubileusz 25-lecia Pracodawców Pomorza i Kujaw | fot. Agencja Fotograficzna SNAPshot Piotr Kaczmarek

 

Laureaci konkursu PPIK 2018 - na corocznej Gali konkursu PPIKLaureaci Konkursu „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2018” | fot. Agencja Fotograficzna SNAPshot Piotr Kaczmarek

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments