Bydgoszcz
19C
Słonecznie
58% wilgotność
Wiatr: 6km/h ESE
H 19 • L 18
15C
Wt
15C
Sr
14C
Czw
13C
Pt
17C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaNakłoInwestycjePrzy trasie S5 pod Szubinem powstaje park przemysłowy. Kolejna firma postawi tam biurowiec
13.05.2021 | 17:30

Przy trasie S5 pod Szubinem powstaje park przemysłowy. Kolejna firma postawi tam biurowiec

Na zdjęciu: Firma HSF Logistics jest kolejną, która zainwestuje w Parku Przemysłowym Szubin, który powstaje przy nowobudowanej trasie S5.

Fot. UM Szubin

Kolejna firma zainwestuje w parku przemysłowym, który powstaje w pobliżu budowanej trasy S5 w okolicach Szubina.

Jak już informowaliśmy, nową fabrykę w Parku Przemysłowym Szubin (teren inwestycyjny przy węźle Pałuki w Kowalewie), wybuduje firma Dudek Paragliders. Teraz na terenie parku powstanie biurowiec firmy HSF Logistics, która ma swoją siedzibę w Szubinie.

Szubiński ratusz poinformował, że zarząd Pomorskiej Strefy Ekonomicznej przyznał firmie HSF Logistics decyzję o wsparciu w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. W Kowalewie, firma ma wybudować biurowiec, który ma zwiększyć możliwości rozwojowe spółki w zakresie „truckingu” oraz budowę nowoczesnej hali typu cross-dock. Firma od wielu lat związana jest z Szubinem. – To wiodący ekspert w zakresie logistyki żywności chłodzonej i związanych z nią usług, takich jak zaawansowana dystrybucja, przechowywanie (chłodnicze), przeładunek bezpośredni, zarządzanie pakowaniem oraz czyszczenie opakowań – charakteryzuje firmę HSF Logistics szubiński urząd.

Koszt inwestycji HSF Logistics w Kowalewie ma wynieść ok. 17,5 miliona złotych.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jone
Jone
3 miesięcy temu

Na jakiej podstawie firma która jest już sprzedana dostała dofinansowanie z rządu polskiego. Dunczycy powinni polskiemu rządowi za to płacić. Standard wyciągnąć jak najwięcej z polskich dofinansowań a później za pomocą papieru przepisać na dunczyka. Pzdr hsyfff.

Powiązane treści