Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Puchar Polski KPZPN. Znamy drabinkę rozgrywek

Dodano: 27.01.2023 | 07:42

Na zdjęciu: W walce o ćwierćfinał Pucharu Polski KPZPN, broniący trofeum Zawisza Bydgoszcz zmierzy się z grającym w klasie okręgowej Łokietkiem Brześć Kujawski.

Fot. Archiwum

III-ligowy Zawisza Bydgoszcz i występujący w IV lidze Chemik Moderator Bydgoszcz poznali swoich przeciwników w 1/8 finału Pucharu Polski KPZPN na szczeblu województwa.

W czwartkowe (26 stycznia) popołudnie, w siedzibie Wydziału Gier i Ewidencji Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej rozlosowane zostały pary tej fazy rozgrywek. Oba bydgoskie zespoły swoje mecze w 1/8 finału rozegrają na wyjeździe.

IV-ligowy Chemik Moderator uda się do Raciąża, gdzie zmierzy się z miejscowym Rawysem, piątym zespołem na półmetku zmagań w grupie pierwszej KEEZA klasy okręgowej. W przypadku wygranej, zespół Wiktora Osińskiego w ćwierćfinale zmierzy się z lepszym w parze Zdrój Ciechocinek – Olimpia II Grudziądz. Rywala z klasy okręgowej ma także bydgoski Zawisza. III-ligowiec pojedzie do Brześcia Kujawskiego, gdzie rywalizować będzie z miejscowym Łokietkiem, który w tabeli grupy drugiej jest liderem po rundzie jesiennej.

Najciekawiej w 1/8 finału zapowiada się jednak starcie w Toruniu, gdzie miejscowa Elana zmierzy się z III-ligową Unią Solec Kujawski. Dojdzie także do pojedynku dwóch czwartoligowców – Pogoń Mogilno zagra ze Spartą Brodnica. Podczas losowania dokonano także zestawienia drabinki ćwierćfinałowej.

Mecze 1/8 finału zaplanowano na sobotę i niedzielę – 4 i 5 marca, w przypadku drużyn z III ligi mecze odbędą się w środę, 8.03., bowiem w tym samym terminie rozpoczyna się runda wiosenna trzecioligowych zmagań.

PUCHAR POLSKI KPZPN – 1/8 FINAŁU – ZESTAW PAR

Łokietek Brześć Kujawski – Zawisza Bydgoszcz
Pomorzanin Serock – Kujawianka Izbica Kujawska
Elana Toruń – Unia Solec Kujawski
Gryf Sicienko – Unia Janikowo
Zdrój Ciechocinek – Olimpia II Grudziądz
Rawys Raciąż – Chemik Moderator Bydgoszcz
Victoria Czernikowo – Lider Włocławek
Pogoń Mogilno – Sparta Brodnica

PUCHAR POLSKI KPZPN – 1/4 FINAŁU – ROZLOSOWANA DRABINKA

1: Łokietek/Zawisza – Pomorzanin/Kujawianka
2: Elana/Unia Solec – Gryf/Unia Janikowo
3: Zdrój/Olimpia II – Rawys/Chemik Moderator
4: Victoria/Lider – Pogoń/Sparta

PUCHAR POLSKI KPZPN – 1/2 FINAŁU – ROZLOSOWANA DRABINKA

Zwycięzca pary nr 1 – Zwycięzca pary nr 2
Zwycięzca pary nr 3 – Zwycięzca pary nr 4

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments