[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Razem dla Gwiazdy i na Gwiazdkę. Radosne ubieranie choinki na Miedzyniu [ZDJĘCIA]

Dodano: 11.12.2021 | 22:44

Na zdjęciu: Choinkę na Gwieździe ubrali mieszkańcy Miedzynia i społeczność klubu.

Fot. Ewa Nierebińska

Pięknie ubrana choinka na terenie klubu sportowego Gwiazda będzie symbolem nadchodzących świąt Bożego Narodzenia na Miedzyniu. Drzewko zostało udekorowane w sobotę przy udziale mieszkańców oraz licznej sportowej rodziny Gwiazdy.

„Razem dla Gwiazdy” – czyli hasło przyświecające klubowi sportowemu Gwiazda Bydgoszcz, było doskonale widać w sobotę, 11 grudnia podczas akcji ubierania choinki. Jak podkreśla Dariusz Smól z Rady Osiedla Miedzyń-Prądy, na wydarzeniu zgromadziła się bardzo liczna rodzina sportowa – zarówno zawodników, trenerów, rodziców jak i sympatyków najstarszego klubu w Bydgoszczy.

Było „Razem”, było i dla „Gwiazdy”, bo młodzież zgromadziła się, aby na szczycie choinki umieścić ozdobną gwiazdę. Pojawił się słodki poczęstunek oraz owoce. Podczas radosnego ubierania choinki (zawodnicy z rodzinami wcześniej przygotowali ozdoby) została przeprowadzona zbiórka na rehabilitację byłego trenera Gwiazdy oraz Wisełki Fordon Dawida Wrzosa – podkreśla Smól. Zachęcano także do głosowania na projekty w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.

Członkini Rady Osiedla Miedzyń-Prądy Zuzanna Simińska przyznaje, że nie spodziewała się tak pięknego wydarzenia. – Po raz kolejny Klub Sportowy Gwiazda Bydgoszcz udowadnia, że nie samą piłką żyje klub. Rodzinna atmosfera, dobra energia i radość wymalowane na buziach dzieci mówiła wszystko. Choć na zewnątrz było poniżej zera stopni, to atmosfera była naprawdę gorąca i jednocześnie wzruszająca. Jestem pod wrażeniem całej organizacji. Brawa należą się dla pomysłodawcy Piotra Wardowskiego, który był głównym prowadzącym całego „Strojenia Gwiazdowej Choinki” – mówi Simińska.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments