Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Ranking najlepszych zabawek erotycznych dla par: 2023

Dodano: 20.06.2023 | 22:49

Na zdjęciu: Przede wszystkim upewnijcie się, że oboje jesteście zainteresowani tematem.

Fot. nadesłane

W wielu relacjach przychodzi moment, kiedy obie strony pragną nieco urozmaicić swoje życie łóżkowe i wprowadzić małe zmiany do sypialni. Dla wielu osób oznacza to eksperymentowanie z zabawkami erotycznymi, które mogą diametralnie odmienić satysfakcję z intymnych zbliżeń. Chcesz, aby zabawki erotyczne pomogły Wam jak najlepiej wykorzystać chwile we dwoje? Aby to ułatwić, przygotowaliśmy kompletny przewodnik po gadżetach erotycznych dla par.

Jak wprowadzić zabawki erotyczne do swojej sypialni?

Najlepsze zabawki erotyczne stały się tak zaawansowane technologicznie, że ich działanie naprawdę może zaskakiwać. Istnieje tak wiele różnych modeli gadżetów, że łatwo można się pogubić i zostać przytłoczonym, szczególnie gdy dopiero zapoznajecie się z tematem. Jeśli czujecie się zdezorientowani ogromną ilością ofert na rynku, polecamy zacząć przygodę powoli. Dobrym pomysłem jest stopniowe testowanie, aby dowiedzieć się, czy wybieracie produkty, z którymi oboje czujecie się komfortowo.

  1. Zacznijcie od rozmowy.
    Przede wszystkim upewnijcie się, że oboje jesteście zainteresowani tematem. Ważne, aby urozmaicenia w sypialni były przyjemne dla Was obojga, dlatego uwzględnij swoją drugą połówkę w każdej dyskusji na temat zabawek erotycznych. Dowiedzcie się, czego konkretnie chcecie spróbować – być może będzie to urządzenie służące Waszej obopólnej stymulacji, a może dildo czy korek analny? Możliwości jest wiele!
  2. Bawcie się dobrze podczas zakupów!
    Wspólne wybieranie gadżetów może być świetną okazją do dobrej zabawy i zacieśnienia relacji. Jeśli nie chcecie odwiedzać stacjonarnego sklepu, możecie skorzystać z prostych i dyskretnych zakupów online. Obecnie nie tylko ,,sex shopy’’ posiadają w ofercie najlepsze zabawki erotyczne, ale również wiele drogerii – takich jak np. Makeup.pl.
  3. Dobrze zacząć od podstaw.
    Jeżeli jesteście początkujący w eksperymentach, dobrze zacząć od prostych rozwiązań, które wprowadzą Was do tematu. Najważniejsze jest, aby rozmawiać o tym, co Was podnieca, z czym czujecie się komfortowo, a czego nie chcecie robić. Najlepsze zabawki erotyczne dla par nie muszą być bardzo drogie – odrobina fantazji, a nawet zwykła opaska na oczy stanie się urozmaiceniem!

Gadżety, które musicie poznać!

Życie seksualne można odmienić na wiele sposobów. Dużą popularnością cieszą się akcesoria skierowane do płci pięknej, a do najlepszych zabawek erotycznych dla kobiet można zaliczyć m.in. wibratory, masażery łechtaczki, dilda, czy kulki gejszy. Nie oznacza to jednak, że damskich zabawek erotycznych nie można wykorzystać do wspólnej zabawy. Wprost przeciwnie – mnóstwo par decyduje się na ten krok. Zastanawiacie się, co jeszcze możecie wprowadzić do swojej sypialni? Sprawdźcie najlepsze zabawki erotyczne, które zdobyły miejsce w naszym rankingu!

We-Vibe Chorus. Produkt wyróżnia różnorodność prędkości i ustawień, które pozwalają obojgu partnerom kontrolować siłę wibracji. Gadżet nadaje się do użytkowania podczas stosunku, zapewniając kobiecie masaż łechtaczki i punktu G, a mężczyźnie – mnóstwo stymulacji.

LELO Tiani. Luksusowa marka oferuje szereg wibratorów dla par, w tym popularną linię Tiani. Gdy para przyzwyczai się do działania gadżetów dla dwojga, zaleca się przejście na wyższy poziom satysfakcji, jakim jest Tiani.

Satisfyer Power Ring. Pierścienie erekcyjne można zaliczyć do najlepszych zabawek erotycznych dla mężczyzn, jak i doskonałego akcesorium dla dwojga. Produkt zapewnia przyjemną stymulację dla obojga partnerów za pomocą 10 trybów wibracji. Dobrej zabawy!