Bydgoszcz
17C
94% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSW
H 17 • L 16
16C
Pt
9C
Sob
13C
Nd
12C
Pon
13C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczMiastoRatusz rozdaje specjalne koszulki! By ją zdobyć, wystarczy 11 listopada być aktywnym
aktywna bydgoszcz
07.11.2020 | 11:43

Ratusz rozdaje specjalne koszulki! By ją zdobyć, wystarczy 11 listopada być aktywnym

Na zdjęciu: Tak będzie wyglądać nagroda w rywalizacji Aktywni dla Niepodległej".

Fot. Urząd Miasta Bydgoszczy

W Bydgoszczy Narodowe Święto Niepodległości od lat mijało pod znakiem Bydgoskiego Biegu Niepodległości. Tym razem, z powodu pandemii, bieg się nie odbędzie, ale Urząd Miasta Bydgoszczy zachęca mieszkańców do świątecznej aktywności. W ramach indywidualnej rywalizacji „Aktywni dla Niepodległej” będzie można wygrać sportową koszulkę z pamiątkowym nadrukiem.

Zawody „Aktywni dla Niepodległej” to wirtualne zmagania biegaczy, spacerowiczów, rowerzystów i rolkarzy. By wziąć w nich udział, wystarczy ściągnąć i zainstalować bezpłatną aplikację Rowerowa Stolica Polski/Aktywna Bydgoszcz. – W aplikacji wybieramy, jaki sport będziemy uprawiać. 11 listopada włączamy aplikację i ruszamy na trening – informuje ratusz. Jeżeli podczas treningu osoba przejdzie (także w formie nordic walkingu), przebiegnie lub przejedzie na rolkach 5 kilometrów bądź przejedzie na rowerze 20 kilometrów otrzyma nagrodę gwarantowaną – sportową koszulkę z pamiątkowym nadrukiem.


CZYTAJ TAKŻE: Nowe fontanny na Wyspie Młyńskiej [WIDEO]


Pod uwagę bierzemy jedynie aktywności zrealizowane 11 listopada. Po pokonaniu wymaganej odległości, aplikacja automatycznie zapisze wyzwanie, jako zrealizowane. Wręczy Wam wirtualny medal i prześle do naszej sportowej bazy danych informację o wykonaniu zadania – zaznaczają urzędnicy. I dodają, że inne sporty niż rower, bieg, rolki, marsz i nordic walking nie biorą udziału w zabawie. Rozmiar koszulki będzie można wybrać od 11 listopada na stronie www.aktywna.bydgoszcz.pl – wydawanie nagród rozpocznie się 30 dni po zakończeniu zawodów.

Jeśli od lat spędzacie dzień 11 listopada aktywnie, przyłączcie się do naszego sportowego wyzwania – zachęca ratusz.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści