Rekordowa zbiórka WOŚP w Osielsku
Dodano: 14.01.2020 | 09:54Na zdjęciu: Osielszczanie aktywnie włączyli się w zbiórkę na rzecz Wielkiej Orkiestry.
Fot. Leszek Grabowski/archiwum
Mieszkańcy gminy Osielsko zebrali ponad 45 tysięcy złotych na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Jak informuje urząd gminy, w tegorocznym finale WOŚP padł rekord zebranych pieniędzy. – Dzięki Państwa ofiarności oraz bardzo dużym zaangażowaniu wszystkich kwestujących zarówno w terenie jak i w Gminnym Ośrodku Kultury w Osielsku udało się zebrać rekordową kwotę 45 540,76 zł oraz obcą walutę – przekazuje samorząd.
Wójt gminy Wojciech Sypniewski podkreślił, że podczas zliczania środków, wrzuconych do puszek na terenie gminy był zdumiony, ale i szczęśliwy z tak licznej ofiarności mieszkańców. Warto dodać, że jednym z kwestujących był też radny Maciej Landowski, który zebrał dla WOŚP 837,87 złotych.
- Ster na Bydgoszcz 2026 za nami. ZOBACZCIE ZDJĘCIA - 22 czerwca 2026
- Co z ustawieniem repliki żurawia na Rybim Rynku? Mamy nowe informacje - 22 czerwca 2026
- Będzie kontynuacja dróg rowerowych wzdłuż Wyzwolenia i Kolbego. Ogłoszono przetargi - 22 czerwca 2026














![Przejazd kolejowy na popularnej trasie zostanie zamknięty. I to na długo [MAPA] zakaz wjazdu – IN](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2025/07/zakaz-wjazdu-IN-150x150.jpg)



