[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Remigiusz Kuś ma nową pracę. Poprowadzi IV-ligowca

Dodano: 27.06.2022 | 19:23

Na zdjęciu: Remigiusz Kuś będzie trenerem Sportisu Łochowo.

Fot. Szymon Fiałkowski

Remigiusz Kuś został nowym trenerem Sportisu Łochowo. Zastąpił na tym stanowisku Roberta Wójcika.

Kuś przez ostatnie 3,5 roku pracował w Pomorzaninie Serock, z którym w minionym sezonie uzyskał awans do IV ligi. Wcześniej był też trenerem Unii Janikowo, Unii Solec Kujawski, Gryfa Sicienko i KKP Bydgoszcz.

Po rozstaniu z Pomorzaninem Kuś planował sobie zrobić przerwę od pracy szkoleniowej, ale zdecydował się przyjąć ofertę Sportisu. – Poznałem wizję klubu na najbliższe lata oraz cele, jakie stawia sobie Sportis w szkoleniu i promocji zawodników, a co najważniejsze klub zaakceptował wszystkie moje oczekiwania. Zgoda obu stron zaowocowała podpisaniem umowy na 3 lata. Jestem pewien, że będzie to dla nas bardzo dobry okres – skomentował szkoleniowiec.

Nowym kierownikiem drużyny zostanie Adam Czekalski, który pracował z Kusiem już w Gryfie Sicienko. Na razie nie wiadomo, jak będzie wyglądać kadra Sportisu w nowym sezonie. Z transferem do Pomorzanina Toruń łączony jest Mateusz Zbiranek. Na brak zainteresowania nie narzeka też Mateusz Góra.

Remigiusz Kuś ma nową pracę. Poprowadzi IV-ligowca
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments