Bydgoszcz
4C
Niebo częściowo zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 9km/h SSW
H 6 • L 3
1C
Nd
1C
Pon
2C
Wt
2C
Sr
2C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczGastronomiaRestauracje Karafka i La Rosa wspierają bydgoskich medyków [WIDEO]
27.03.2020 | 22:56

Restauracje Karafka i La Rosa wspierają bydgoskich medyków [WIDEO]

Właściciele bydgoskich restauracji Karafka i La Rosa wspomagają medyków, walczących z koronawirusem.

Pomimo że gastronomia przeżywa obecnie trudny okres, wiele lokali oferuje możliwość odbioru osobistego dań bądź ich dowóz. Nie inaczej jest w przypadku restauracji Karafka i La Rosa, które w tej formule oferują swoje posiłki, wina, kawę, a także unikalną ofertę dostawy artykułów spożywczych. Właściciele obu lokali zorganizowali też akcję pomocy personelowi medycznemu bydgoskiego szpitala zakaźnego, w którym przebywają osoby zakażone koronawirusem. – We wtorek organizowaliśmy pierwszy transport jedzenia do Szpitala Zakaźnego na ulicy Floriana. W ten sposób staramy się wspierać tych, którzy walczą na pierwszej linii frontu. Mamy nadzieję, że nasze dania dodadzą im sił w dalszych działaniach – poinformowała załoga La Rosy.

Właściciele lokali w centrum Bydgoszczy przygotowali już kolejną formę wsparcia dla lekarzy i pielęgniarek. – Ruszyliśmy z akcją Posiłek dla Medyka – możliwością zakupu dań przygotowywanych przez naszą restaurację dla pracowników szpitali – informują przedstawiciele Karafki i La Rosy. I zachęcają do tej formy wsparcia osób znajdujących się na pierwszej linii walki o ludzkie zdrowie i życie. Przy okazji składania zamówienia na wynos bądź z dowozem można dokupić posiłek dla medyka za 15 złotych – inną opcją wsparcia jest wpłata cegiełki bezpośrednio na nasze konto GRO-NO Sp. z o.o. 84 1020 1462 0000 7402 0312 9996. W tytule przelewu należy wpisać „Posiłek dla Medyka”.

My zajmiemy się przygotowaniem pysznych i wartościowych dań i dostarczymy do szpitali! Mamy nadzieję, że nasze dania dodadzą Medykom sił! Pokażmy, że jesteśmy z nimi – podkreślają przedstawiciele restauracji.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści