Bydgoszcz
8C
Niebo częściowo zachmurzone
83% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 8 • L 7
15C
Czw
13C
Pt
11C
Sob
11C
Nd
13C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportRolki czy bieganie? Wygraj voucher na Roll&Run Metropolia Bydgoska.pl! [KONKURS]
07.07.2017 | 13:04

Rolki czy bieganie? Wygraj voucher na Roll&Run Metropolia Bydgoska.pl! [KONKURS]

Na zgłoszenia czekamy do wtorku, 11 lipca.

Na zdjęciu: W imprezie uczestniczyć mogą zarówno dorośli, jak i dzieci.

Fot. mat. pras.

W pierwszy weekend września w Fordonie zgromadzą się rolkarze oraz biegacze, którzy wezmą udział w zawodach Roll&Run Metropolia Bydgoska.pl. W gronie uczestników znajdą się ci, którzy dokonają opłat rejestracyjnych lub wygrają vouchery. Okazją do ich zdobycia jest udział w konkursie przeprowadzanym na naszym portalu. 

Zobacz zdjęcia z zeszłorocznej imprezy Roll&Run [KLIK]

Organizowane 2 września w Bydgoszczy zawody do impreza multisportowa o zasięgu ogólnopolskim adresowana nie tylko do dorosłych, ale również dzieci i młodzieży. Wśród celów wydarzenia znajdują się między innymi promocja regionu, lokalnego biegania i integracja środowiska rolkowo-biegowego, czy ukazanie Fordonu jako miejsca przyjaznego dla osób aktywnie uprawiających sport.

W tegorocznej edycji imprezy, której partnerem tytularnym został portal Metropolia Bydgoska.pl, zawodnicy będą mogli zmierzyć się w pięciu konkurencjach. Do wyboru są: Bieg Główny (około 8 kilometrów), Rolki Szybkie (około 20 kilometrów), Rolki Fitness (około 8 kilometrów),  Dwubój (Rolki Szybkie + Bieg Główny) oraz zawody dla dzieci i młodzieży na dystansie liczącym do 1 km. W ramach imprezy będzie prowadzona klasyfikacja zawodników OPEN (biegi +rolki+ dwubój), klasyfikacja wiekowa (biegi + rolki szybkie) oraz klasyfikacja drużynowa (biegi + rolki szybkie).

Liczba zawodników uczestniczących w poszczególnych konkurencjach jest ograniczona, a przy zapisach obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Ponadto konieczne jest uiszczenie opłaty startowej, której kwota uzależniona jest od poszczególnej kategorii.

Krok ten pominąć będzie mogło 10 naszych czytelników, którzy wezmą udział w konkursie organizowanych na łamach naszego portalu. Do wygrania jest właśnie 10 voucherów umożliwiających darmowy występ w Roll&Run Metropolia Bydgoska.pl oraz tyle samo kuponów zniżkowych 50%. Każdy voucher można wykorzystać w jednej z dwóch kategorii: Biegu Głównym lub Rolkach Fitness, a kupon – na dowolną konkurencję.

Szanse na wygranie voucherów i kuponów zniżkowych mają ci, którzy odpowiedzą na poniższe pytanie:

W jakiej konkurencji chciałbyś/chciałabyś wziąć udział i dlaczego?

Odpowiedzi należy wysłać na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl w treści wpisując również swoje imię i nazwisko. Na maile czekamy do wtorku (11 lipca), do godz. 20:00. Zwycięzców poinformujemy o sposobie odebrania nagrody w wiadomości zwrotnej wysyłanej następnego dnia.

Więcej informacji na temat opłat startowych oraz zapisów na Roll&Run Metropolia Bydgoska.pl można znaleźć w wydarzeniu promującym imprezę na Facebooku.


Powiązane treści