Bydgoszcz
11C
Przelotne opady
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h WNW
H 12 • L 11
16C
Sr
15C
Czw
15C
Pt
16C
Sob
16C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRuszyły zgłoszenia do I Wyborów Mistera Polski na Wózku w Bydgoszczy
22.04.2016 | 14:46

Ruszyły zgłoszenia do I Wyborów Mistera Polski na Wózku w Bydgoszczy

Ogólnopolski konkurs z galą finałową w Bydgoszczy.

Na zdjęciu: Konkurs ma zasięg ogólnopolski, a głównym założeniem jest zmiana wizerunkowa Panów z niepełnosprawnością.

Fot. Materiały prasowe

Od 13 kwietnia trwa nabór do pierwszych w historii wyborów najpiękniejszego mężczyzny na wózku w kraju. Panowie chcący pokazać swoją urodę i atrakcyjność mogą zgłaszać swoją chęć udziału do 4 maja.

Do konkursu zgłaszać mogą się osoby posiadające obywatelstwo polskie, ważne orzeczenie o niepełnosprawności oraz wskazania do korzystania z wózka inwalidzkiego, które ukończyły 18 lat. – Wybory Mistera Polski na Wózku to niesamowita przygoda dla finalistów, to możliwość pozyskania nowego bardzo ciekawego doświadczenia – zachęcają organizatorzy. Od 5 maja do 31 maja odbędzie się głosowanie na kandydatów do tytułu mistera przez stronę internetową. Głosowanie wyłoni 12 uczestników finału.

– Wybory Mistera Polski na Wózku to wyjątkowe wybory, ponieważ Panowie są wyjątkowi bardziej zamknięci w sobie, bardziej wrażliwi od pełnosprawnych mężczyzn. Właśnie taka sytuacja zmotywowała nas do zorganizowania konkursu, aby pokazać tą wyjątkowość zewnętrzną i wewnętrzną, ale również, aby zmotywować osoby niepełnosprawne do wyjścia z domu do działania – informują organizatorzy.

Gala finałowa odbędzie się w Bydgoszczy w dniu 10 czerwca w hotelu Holiday Inn.


Podobne wpisy

Powiązane treści