Bydgoszcz
9C
Przelotne opady
93% wilgotność
Wiatr: 2km/h SE
H 9 • L 8
10C
Sob
9C
Nd
12C
Pon
12C
Wt
9C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCISeria zebrań z mieszkańcami w gminie Osielsko. Sprawdź ich terminy
OSIELSKO BB
19.09.2020 | 10:17

Seria zebrań z mieszkańcami w gminie Osielsko. Sprawdź ich terminy

Na zdjęciu: Pod koniec września na terenie gminy Osielsko odbędzie się seria zebrań wiejskich.

Fot. BB

Pod koniec września na terenie gminy Osielsko odbędzie się seria zebrań wiejskich. Ich głównym tematem będzie fundusz sołecki.

Pierwsze z zebrań odbędzie się w Osielsku – w środę, 23 września o godz. 18:00 w sali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Tuberozy 2. Dzień później zebranie będzie miało miejsce w Maksymilianowie (początek o godzinie 18:00 w świetlicy przy ul. Kościelnej 2), a w piątek, 25 września w Bożenkowie (początek o godz. 17:00 w świetlicy przy ul. Harcerskiej 2 ).

28 września o godzinie 18:00 w sali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Tuberozy 2 zbierze się sołectwo Niwy-Wilcze, a w szkole podstawowej przy ulicy Bydgoskiej 35 – sołectwo Niemcz. Następnego dnia (o 17:30) na placu przy świetlicy wiejskiej przy ul. Starowiejskiej 26 zbiorą się mieszkańcy Jarużyna, a 30 września (o 18:00) – w świetlicy przy ul. Wyczółkowskiego 2 – mieszkańcy Żołędowa.

Porządek zebrań (oprócz sołectwa Bożenkowo) przedstawia się następująco:

1. Zmiana przedsięwzięcia przewidzianego do realizacji w 2020 roku w ramach funduszu sołeckiego.
2. Uchwalenie wniosku zawierającego wskazanie przedsięwzięć przewidzianych do realizacji na obszarze sołectwa w ramach środków funduszu sołeckiego na rok 2021.
3. Sprawy bieżące.

W sołectwie Bożenkowo nie będzie omawiany punkt dotyczący zmiany przedsięwzięcia. Gmina Osielsko podkreśla, że uczestnicy zebrań są zobowiązani do zachowania odległości co najmniej 1,5 metra między sobą oraz do zakrywania ust i nosa.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści