Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowa firma w Bydgoszczy. To lider w branży sprzedaży online

Dodano: 06.06.2023 | 09:49

Na zdjęciu: Biuro Shopera będzie się mieściło w nowoczesnym biurowcu Preludium przy Ogińskiego 2.

Fot. mat. prasowe

Właściciel najpopularniejszej w Polsce platformy e-commerce na abonament – Shoper – otwiera oddział w Bydgoszczy. Nowa lokalizacja skupia zespół specjalistów z dziedziny marketingu internetowego.

Shoper to lider rozwiązań e-commerce w Polsce. – Platforma zapewnia wszystko, co niezbędne do startu i rozwoju sprzedaży online. Oprócz oprogramowania do prowadzenia sklepu internetowego oferuje również szereg usług wspierających sprzedaż. Są to m.in. płatności internetowe, reklama cyfrowa, usługi logistyczne oraz finansowanie biznesu – podkreśla firma.

Na platformie Shoper działają m.in. takie marki jak Gym Glamour, WK Dzik, Irving czy Doppelherz. Od lipca 2021 roku Shoper jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, a od grudnia 2021 roku wchodzi w skład indeksu sWIG80.

Shoper z biurem w centrum Bydgoszczy

Teraz Shoper otwiera biuro w Bydgoszczy. Będzie ono się mieściło w nowoczesnym biurowcu Preludium przy Ogińskiego 2. Jak podkreśla spółka, powstanie bydgoskiego oddziału wiąże się z wyodrębnieniem ze struktury spółki działu Digital Advertising pod opieką nowego szefa. 

Celem tej jednostki jest pomaganie firmom, nie tylko tym prowadzącym sklepy internetowe, w ciągłym rozwoju. Stworzenie zespołu skupionego na obszarze promocji internetowej pomoże spółce Shoper jeszcze lepiej wykorzystywać w interesie klientów gromadzoną przez prawie dwie dekady wiedzę o e-commerce. Dzięki temu platforma może trafniej odpowiadać na potrzeby przedsiębiorców i sklepów internetowych, które zna od podstaw – podkreśla Shoper.

Właściciele biznesów mają coraz większą świadomość tego, jak ważne w budowaniu wizerunku i zwiększaniu sprzedaży są pozycjonowanie stron oraz dobrze prowadzona płatna promocja – mówi Szymon Lango, Head of Sales Digital Advertising w Shoper.

Shoper w Bydgoszczy gromadzi bazę ekspertów

Biuro Shoper w Bydgoszczy zaczyna swoją działalność już w czerwcu z zespołem liczącym kilkunastu specjalistów doświadczonych w sprzedaży i marketingu online. W następnych miesiącach firma planuje powiększenie tego składu.

Szybki rozwój spółki oraz oferty naszej platformy sprawia, że sięgamy po wysoko wykwalifikowanych pracowników w całej Polsce. Jednocześnie sukces firmy jest napędzany przez nasz zespół. Chcemy zbierać w Grupie Shoper najlepszych ekspertów, z których wiedzy i umiejętności nasi klienci mogą korzystać w rozwoju własnych firm – wyjaśnia Paweł Rybak, Chief Commercial Officer w Shoper.

Łącznie Grupa Shoper zatrudnia ponad 300 specjalistów z szeroko pojętej branży e-commerce w kilku lokalizacjach, m.in. w głównej siedzibie w Krakowie oraz w Szczecinie i Poznaniu.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Mobica uroczyście otworzyła swoje nowe biuro. Firma IT przeniosła się do centrum

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments