Bydgoszcz
14C
Słonecznie
47% wilgotność
Wiatr: 4km/h S
H 14 • L 14
5C
Pon
8C
Wt
7C
Sr
6C
Czw
8C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCISłoneczny Patrol Arriva trwa. I wprowadza nowe promocje dla pasażerów
19.07.2018 | 12:00

Słoneczny Patrol Arriva trwa. I wprowadza nowe promocje dla pasażerów

Pociągi kursują z Bydgoszczy na Hel i do Władysławowa.

Na zdjęciu: Pociągi w ramach akcji "Słoneczny Patrol Arriva' kursują z Bydgoszczy do Helu.

Fot. mat. Arriva

W ramach Słonecznego Patrolu Arriva uruchomiła wakacyjne połączenia pociągów z Bydgoszczy na Hel i do Władysławowa. Teraz zachęcają do korzystania z usług za sprawą wprowadzonych nowych promocji.

Organizatorzy słonecznego patrolu wprowadzili nową ofertę: Tanie środy z Arriva. – Bilet za kurs pociągiem Arriva z Bydgoszczy do Helu można kupić w promocyjnej cenie: 19 lub 29 zł – informują przedstawiciele koncernu. I precyzują: – Setki biletów w promocji „Tanie środy z Arriva” to tańsze podróżowanie pociągami. Promocyjne bilety na wybrane relacje są dostępne wyłącznie w internetowym systemie sprzedaży lub aplikacji mobilnej „Arriva Rail” na telefon komórkowy.

To nie koniec, bo kolejną propozycją jest oferta „Weekend na Helu”. – „Weekend na Helu” to kolejna podstawowa oferta cenowa obowiązująca na przejazdy między Bydgoszczą, Gdańskiem, Władysławowem i Helem. Dostępne są bilety jednorazowe na wszystkie relacje na trasie przejazdu pociągów między Bydgoszczą, a Helem. Obowiązuje w piątki, soboty, niedziele i poniedziałki – czytamy w informacji prasowej. Ponadto, nowością jest też propozycja „Return”. To oferta obowiązująca na bilety powrotne. Kupując bilet w jedną stronę, w tej ofercie bilet powrotny można kupić nawet o 15% taniej. Dostępne są bilety jednorazowe na wszystkie relacje na trasie przejazdu pociągów między Bydgoszczą, a Helem. Obowiązuje we wtorki, środy, czwartki oraz 15.08. Bilety można zakupić w kasach Arriva oraz przez internet, czy u obsługi pociągu.

– Podstawą naszej oferty jest pociąg „Słoneczny Patrol” z Bydgoszczy do Helu i z powrotem, który będzie kursował codziennie – mówią przedstawiciele Arrivy. Pociąg pokonuje trasę w czasie 3 godzin i 54 minut, a skład może maksymalnie poruszać się z prędkością 120 km/h. Uzupełnieniem oferty będą pozostałe pociągi kursujące codziennie pomiędzy Władysławowem i Helem, dzięki którym będzie można szybko, nie stojąc w korkach przemieszczać się po półwyspie Helskim.

Rozkład jazdy można sprawdzić tutaj.


Powiązane treści