Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleŚmiertelne potrącenie na drodze krajowej. Nie żyje piesza [ZDJĘCIA]
20.12.2023 | 11:03

Śmiertelne potrącenie na drodze krajowej. Nie żyje piesza [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: KPP Lipno

Okoliczności tragedii są ustalane w śledztwie, które nadzoruje prokuratura. – Kierujący był trzeźwy, zatrzymane zostały mu uprawnienia do prowadzenia pojazdów – mówią funkcjonariusze.

Było kilka minut po godzinie siódmej rano, kiedy policjanci z pionu ruchu drogowego lipnowskiej komendy otrzymali zgłoszenie o śmiertelnym wypadku na krajowej 67 w miejscowości Łochocin. Na 13 kilometrze drogi krajowej 67 (trasa Włocławek – Lipno), doszło – jak wynikało z pierwszych informacji – do śmiertelnego w skutkach potrącenia.

Nieco więcej szczegółów podali funkcjonariusze, którzy pracowali na miejscu zdarzenia. – Na oznakowanym znakami przejściu dla pieszych kierujący toyotą 20-letni mieszkaniec gminy Lipno potrącił kobietę – mówi kom. Małgorzata Małkińska z zespołu prasowego Komendy Powiatowej Policji w Lipnie. 69-latka poniosła śmierć na miejscu, a jej ciało zostało decyzją prokuratora zabezpieczone do przeprowadzenia badań sekcyjnych.

Policjanci informują, że kierowca samochodu był trzeźwy, ale 20-latkowi zatrzymano uprawnienia do kierowania. – W tej chwili zbierane i zabezpieczane są dowody, które pozwolą ustalić dokładny przebieg tego zdarzenia – precyzują i zaznaczają, że śledztwo jest nadzorowane przez prokuraturę.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments