Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

SP 66 w Fordonie zaprasza na drzwi otwarte

Dodano: 13.02.2020 | 16:31

Na zdjęciu: Szkoła Podstawowa nr 66 znajduje się na osiedlu Przylesie.

Fot. BB

Szkoła Podstawowa nr 66 w Bydgoszczy zaprasza przyszłych uczniów klas pierwszych wraz z rodzicami na drzwi otwarte. Odbędą się one w sobotę, 15 lutego.

SP 66 znajduje się w Fordonie, na osiedlu Przylesie, przy ulicy gen. Fieldorfa-Nila 3. Uczęszczają do niej uczniowie z rejonu Przylesia, ale też osiedla Eskulapa. W 2018 roku zakończono kompleksową termomodernizacje placówki – podczas niej budynek zyskał nową elewację, drzwi i okna; przebudowano także instalację elektryczną i sanitarną. Na dachu zamontowano natomiast panele fotowoltaiczne.


PRZECZYTAJ TAKŻE: Fordoński skatepark do remont. Ratusz ogłosił przetarg


O działającej od 1991 roku szkole uczniowie mówią, że to placówka na dwie szóstki. Już w najbliższą sobotę, 15 lutego w godzinach od 10:00 do 13:00 podczas drzwi otwartych przyszli pierwszoklasiści i ich nauczyciele będą mogli przekonać się, czym placówka zapracowuje na tak wysoką ocenę wśród swoich podopiecznych. Dyrekcja oraz nauczyciele przygotowali na tę okazję liczne atrakcje.

Potencjalni przyszli uczniowie będą mogli zwiedzić budynek szkoły. W placówce znajdują się świetnie wyposażone pracownie chemiczne i fizyczne, a także dwie sale informatyczne, w których będzie można popracować i pobawić się na doskonałej jakości, całkowicie nowym sprzęcie komputerowym czy… skonstruować robota. Ponadto w programie drzwi otwartych znalazły się między innymi: zabawy plastyczne, gry i quizy na tablicach interaktywnych, występy artystyczne, doświadczenia naukowe, malowanie twarzy, figurki z balonów oraz zajęcia sportowe. Dzieci znajdą zatem liczne atrakcje, natomiast ich rodzice uzyskają odpowiedzi na wszystkie pytania związane z ofertą edukacyjną szkoły.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments