[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Wojewoda zamyka część stadionu Polonii. To kara za awantury

Dodano: 19.07.2022 | 12:40

Na zdjęciu: Podczas najbliższego meczu Abramczyk Polonii część stadionu będzie zamknięta.

Fot. Szymon Fiałkowski

Podczas niedzielnego meczu Abramczyk Polonii Bydgoszcz część stadionu zostanie zamknięta dla publiczności. To kara za awantury, do których doszło niespełna dwa miesiące temu.

29 maja, podczas odwołanego ostatecznie meczu Abramczyk Polonii z Aforti Startem Gniezno, doszło do awantur z udziałem kibiców zasiadających na drugim łuku, w tym przyjezdnych. Zdarzenia miały miejsce już po ogłoszeniu decyzji, że spotkanie zostaje przełożone.

Niespełna dwa miesiące po tych wydarzeniach wojewoda Mikołaj Bogdanowicz poinformował, że na mecz ostatniej kolejki rundy zasadniczej z Trans MF Landshut Devils część stadionu zostanie zamknięta dla publiczności. Mowa o sektorze A XIV oraz części sektora B – od sektora A XIV do sektora gości (klatka).

Klub poinformował już, że kibice, którzy posiadają karnet lub bilet na Sektor A XIV otrzymają wejściówkę na inne miejsce w Sektorze A. Bilet można odebrać w klubowej kasie lub mailowo. Należy w tym celu wysłać wiadomość z danymi karnetu lub biletu na adres biuro@polonia.bydgoszcz.pl. Osoby, które zakupiły bilet bądź karnet na Sektor B mogą usiąść w jego części znajdującej się na I łuku oraz na wejściu w II łuk – obok nowej trybuny.

Mecz Abramczyk Polonii Bydgoszcz – Trans MF Landshut Devils zaplanowano na niedzielę, 24 lipca na godz. 14:00.

Wojewoda zamyka część stadionu Polonii. To kara za awantury
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jan
Jan
2 miesięcy temu

I prawidłowo. Na żużlu bijatyk nie chcemy

Grześ
Grześ
2 miesięcy temu

jan spieprzaj pikniku POLONIA KIBOLSKA

Lech
Lech
2 miesięcy temu

Obudził się śpiący królewicz z Kruszwicy!Jaroslaw mu kazał?