Bydgoszcz
19C
Niebo częściowo zachmurzone
52% wilgotność
Wiatr: 8km/h NW
H 21 • L 18
20C
Pon
22C
Wt
20C
Sr
22C
Czw
25C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportStok narciarski w Myślęcinku zostanie otwarty! Ile zapłacimy za wjazd wyciągiem?
08.02.2021 | 12:53

Stok narciarski w Myślęcinku zostanie otwarty! Ile zapłacimy za wjazd wyciągiem?

Na zdjęciu: Wyciąg na Stefanowym Stoku zostanie uruchomiony w najbliższy piątek, 12 lutego o godzinie 16:00.

Fot. Stanisław Gazda / archiwum

W piątkowe popołudnie uruchomiony zostanie duży wyciąg na Stefanowym Stoku w Myślęcinku. – Ceny biletów pozostają takie same, jak w minionych latach – zapowiada Sandra Tyczyno, rzeczniczka prasowa Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku.

Otwarcie myślęcińskiego stoku w nadchodzący piątek, 12 lutego ma związek z ogłoszoną w ubiegłym tygodniu decyzją rządu o możliwości otwarcia m.in. stoków narciarskich w ramach znoszenia części obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa. – Duży wyciąg podporowy na Stefanowym Stoku zostanie uruchomiony o godzinie 16:00 – mówi Sandra Tyczyno.

Od tego momentu wyciąg będzie dostępny (tak długo jak pozwoli na to pogoda) dla amatorów zjazdów na nartach od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 – 21:00, natomiast w weekendy oraz święta o godzinę dłużej, bo już od 10:00.

Myślęcinek podał również ceny obowiązujące w obecnym sezonie. Od poniedziałku do piątku do godziny 15:00 jeden wjazd będzie kosztował 2 złote, karnet na 10 wjazdów – 15 złotych, natomiast karnet godzinny – 18 złotych. Od godziny 15:00 w piątek oraz w weekendy i święta cena wjazdu wzrośnie do 2,50 zł, karnetu 10-wjazdowego – do 17 zł, a godzinnego – do 24 zł. – Do dyspozycji są jeszcze karnety wielogodzinne, oferty specjalne i pakiety, których szczegóły można znaleźć na stronie internetowej Myślęcinka – wskazuje Tyczyno. Kasy czynne będą w dni powszednie od 11:00 do 20:00, a w soboty, niedziele i święta – od 10:00 do 20:00.

Jak informuje LPKiW, w godzinach funkcjonowania kas przy stoku będzie działała także wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. – Będzie ona zapewniała dezynfekcję wyposażenia zgodnie z zasadami bezpieczeństwa w czasie pandemii – deklaruje rzeczniczka Myślęcinka. W weekendy pod stokiem ma również funkcjonować bar. Parking dla korzystających ze stoku ulokowany jest przy ulicy Konnej.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści