Szczęśliwy finał poszukiwań. 16-latek odnaleziony!
Dodano: 03.06.2019 | 10:35Na zdjęciu: Policja poszukiwała 16-latka od kilku dni.
Fot. Błażej Bembnista / archiwum
Toruńscy policjanci poinformowali o szczęśliwym finale poszukiwań 16-letniego chłopaka.
Przypomnijmy: o zaginięciu Jakuba S. pisaliśmy na naszych łamach pod koniec maja. Chłopak oddalił się z terenu Wojewódzkiego Ośrodka Lecznictwa Psychiatrycznego w Toruniu i udał się w nieznanym kierunku, przy sobie nie miał ani telefonu komórkowego ani dokumentów.
Kilkudniowa akcja poszukiwawcza nastolatka zakończyła się szczęśliwie. – 30 maja nastolatka na ulicy zauważyli policjanci z komendy policji we Włocławku – mówi mł. asp. Wojciech Chrostowski z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.
Chłopak trafił pod opiekę specjalistów. Jak informują toruńscy policjanci, nic groźnego mu się nie stało.
- Nowe wieści o przebudowie stadionu Polonii. W ratuszu podali daty - 27 czerwca 2026
- Asta aktywna na rynku transferowym. Są dwa kolejne kontrakty - 26 czerwca 2026
- Pierwszy transfer Zawiszy. Ofensywny gracz podpisał kontrakt - 25 czerwca 2026


















