[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Sześciu mężczyzn wsiadło do bmw w centrum Bydgoszczy. Jeden z nich podróżował… w bagażniku

Dodano: 21.02.2022 | 13:35

Na zdjęciu: Do bmw wsiadło sześciu mężczyzn - jeden podróżował w bagażniku. Nietypowy przejazd przerwała policja.

Fot. Straż Miejska Bydgoszcz

Bydgoscy strażnicy miejscy podsumowali miniony weekend. Dzięki kamerom monitoringu namierzyli posiadacza marihuany oraz mężczyzn, którzy w sześciu wsiedli do samochodu bmw serii 1.

W piątek, 18 lutego około godz. 23:25 pracownik Straży Miejskiej obsługujący monitoring miejski zauważył na Starym Rynku mężczyznę, który zapalił nieznaną substancję. – Następnie mały woreczek schował do skarpetek. Zdarzenie przekazano dyżurnemu Komendy Miejskiej Policji, który skierował na miejsce patrol. Policjanci potwierdzili, iż mężczyzna posiadał kilka gram nieznanej substancji. W związku z tym został on przewieziony do Komisariatu Policji Bydgoszcz – Szwederowo, który prowadzi dalsze czynności służbowe w tej sprawie – relacjonują municypalni.


CZYTAJ TAKŻE: Akcja policji na Pomorskiej. Zatrzymano posiadacza sporej ilości amfetaminy


To jednak nie koniec interesujących zdarzeń, które w miniony weekend znalazły się w oku kamer miejskiego systemu monitoringu. W niedzielę, 20 lutego kilkanaście minut po północy operator zauważył grupę sześciu mężczyzn, którzy wsiadali do pojazdu marki bmw przy Wełnianym Rynku. Jeden z mężczyzn wsiadł do… bagażnika.

Jak przekazują strażnicy, samochód z nadliczbowym pasażerem odjechał w kierunku Ronda Kujawskiego. – Informacja o zdarzeniu została niezwłocznie przekazana do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji. Policjanci zatrzymali pojazd już poza zasięgiem kamer – dodają municypalni.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments