Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Takiego sklepu w Bydgoszczy jeszcze nie było. Jutro otwiera się w Galerii Pomorskiej!

Dodano: 14.03.2023 | 12:40

Na zdjęciu: Już jutro w Galerii Pomorskiej otwarcie nowego sklepu - marketu sieci Tedi.

Fot. Archiwum

Nowy sklep otwiera się już jutro (15 marca) w Galerii Pomorskiej przy Fordońskiej 141. To sklep sieci TEDi – będzie to jednocześnie pierwszy punkt tej marki w Bydgoszczy.

W sklepach sieci TEDi dla klientów dostępne będą artykuły dekoracyjne i rękodzielnicze, a także produkty kosmetyczne, drogeryjne czy toaletowe. Oprócz tego, w asortymencie znajdą się także książki, akcesoria, karmy dla zwierząt czy towary samochodowe i warsztatowe oraz środki utrzymania czystości, artykułów spożywczych, biurowo-szkolnych.

Sklep TEDi znajdować się będzie w Galerii Pomorskiej w pobliżu Reserved. To będzie 136 sklep tej sieci w Polsce, ale pierwszy w naszym mieście. Niemiecki dyskont na polskim rynku działa od 2004 roku.

Otwarcie sklepu w Bydgoszczy zaplanowano na środę, 15 marca.

Nowe sklepy w Bydgoszczy

W ostatnim czasie oglądamy prawdziwy wysyp nowych punktów w galeriach handlowych. W Zielonych Arkadach już w końcówce ubiegłego roku otwartosklepy Alpine Pro, JOOP, Pierre Cardin, Top Toys, oraz Hexeline.

W ostatnich dniach w Zielonych Arkadach powstała także wyspa Green Hills ,pierwszy w Bydgoszczy sklep marki Converse oraz sklep Nanu Nana. W C.H. Rondo otwarto za to Pink Box, a wkrótce ma powstać punkt piekarni Grochola.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gucio
Gucio
1 rok temu

Galeria Pomorska robi się centrum sklepów typu mydło i powidło. Dealz, Pepco, Tedi, Action, KiK.

Wojciech
Wojciech
1 rok temu

Żeby kupić Pepsi, nie trzeba nic, poza Polskim sklepem.

Misia
Misia
1 rok temu

Wszystkie znane fajne sieci wyprowadzili z Galerii a na ich miejsce kramy jak na bazarze gdzie sprzedaje się po prostu badziewie

Kasia
Kasia
1 rok temu

Dla mnie to super opcja , ponieważ trzeba było jechac do Torunia lub dalej. Nie każdy jest zwolennikiem ale wiele osób tam kupuje drobiazgi i ozdoby. Sa rzeczy, akcesoria za które nie warto przepłacać a tam można wiele znaleźć na każdą okazję.