Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Politechnika Bydgoska zaprasza na Targi Pracy i Kariery Your Future 2024

Dodano: 18.03.2024 | 09:43

Na zdjęciu: Targi Pracy i Kariery Your Future odbywają się od 18 lat.

Fot. BB

W pierwszy dzień wiosny – 21 marca – na Politechnice Bydgoskiej odbędą się Targi Pracy i Kariery Your Future 2024. To największe tego typu wydarzenie, które odbywa się wiosną w województwie kujawsko-pomorskim. Uczelnia z siedzibą w Fordonie organizuje je od 18 lat. Wydarzenie skierowane jest osób poszukujących pracy, a w szczególności do studentów.

Targi Pracy i Kariery Your Future 2024 to cykliczna, wiosenna prezentacja ofert pracy, staży i praktyk. W tym roku udział w nich weźmie ponad 60 przedsiębiorstw, instytucji rynku pracy, służb mundurowych i doradców zawodowych.

Odwiedzający będą mogli m.in. skonsultować dokumenty aplikacyjne z doradcą zawodowym, uczestniczyć w symulacji rozmowy rekrutacyjnej z potencjalnym pracodawcą, zrobić profesjonalne zdjęcie do CV, a przedstawiciele firm będą mieli możliwość przeprowadzenia rozmów networkingowych – podkreśla dr Szymon Różański, rzecznik prasowy PBŚ.

Targi odbędą się w czwartek, 21 marca w hali Akademickiego Centrum Sportu Politechniki Bydgoskiej (Kaliskiego 7) w godzinach od 10:00 do 14:00. Wstęp wolny. Jak podkreśla uczelnia, w ramach wydarzenia odbędzie się m.in. debata pt. „Rekrutacja wczoraj, a dziś”, w której wezmą udział przedstawiciele przedsiębiorstw i instytucji wspierających rynek pracy (godzina 11:00), a o 12:15 Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego przygotowuje „Spotkanie z przedsiębiorczością”.


PRZECZYTAJ TAKŻE: Bydgoski lekarz z tytułem profesora. Pracuje w trzech szpitalach


Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Bydgoszczy zaprasza natomiast do odwiedzenia interaktywnego stoiska i wzięcia udziału w pokazie funkcjonariuszy Grupy Interwencyjnej Służby Więziennej w Bydgoszczy – dodaje Różański.

Podczas Targów Pracy i Kariery Your Future odbędą się zabawy i quizy z upominkami ufundowanymi przez wystawców, m.in. wizyta w jednostce penitencjarnej pozwalająca pokazać z bliska pracę funkcjonariuszy Służby Więziennej po tej drugiej stronie, za „wysokim murem” oddzielającym od zwykłego świata. Na koniec targów nastąpi wręczenie statuetki dla Najlepszego Wystawcy Targów Pracy i Kariery Your Future 2024 i dla osoby, która przygotuje najciekawsze CV.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Agnieszka-Dziemianowicz-Bąk, Wojewoda Kujawsko-Pomorski Michał Sztybel, Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki i Prezydent Miasta Bydgoszczy Rafał Bruski.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments