Bydgoszcz
12C
Niebo częściowo zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 3km/h S
H 13 • L 12
11C
Wt
11C
Sr
11C
Czw
8C
Pt
13C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCITeatr Baniek Mydlanych w Bydgoszczy. Wygraj podwójną wejściówkę [KONKURS]
TAJEMNICA BANKI SZCZESCIA_10.2018
10.09.2018 | 09:52

Teatr Baniek Mydlanych w Bydgoszczy. Wygraj podwójną wejściówkę [KONKURS]

Na zdjęciu: Pokaz odbędzie się

Fot.

Teatr Baniek Mydlanych zaprasza na unikalne widowisko dla dzieci i prezentuje nowy spektakl „Tajemnica Bańki Szczęścia”, w którym spotkamy się ze znanymi już bohaterami: Bąbelkiem i Mydlaneczką oraz Mistrzem Bulbulasem.  Czekają olbrzymie bańki mydlane w nowych kształtach i kolorach!

Bajeczny karnawał baniek mydlanych oraz niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny, czyli interaktywne show w wykonaniu międzynarodowych artystów, które zabierze Was w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów! Teatr Baniek Mydlanych ponownie wyrusza w trasę koncertową po Polsce, w czasie której wystąpi między innymi w Bydgoszczy. Spektakl odbędzie się w czwartek, 4 października o godzinach 10:00 i 18:30 w Kinoteatrze Adria.

W magicznej krainie Bańkolandii w laboratorium znanego wynalazcy Bąbelka trwają prace nad tajemniczą recepturą Mydlanej Bańki Szczęścia. I choć to już 387 nieudana próba odkrycia sekretu szczęścia, Bąbelek nie rozpacza – dobrze wie, że pomogą mu przyjaciele: Mydlaneczka – prymuska mydlanej edukacji, Wróżka Czarodziejówna – mądra nauczycielka, Profesor Bulbulas  –  osobliwy naukowiec i oczywiście Wy, widzowie Bańkolandii! Pomożecie Bąbelkowi?

Przygotujcie się więc do prawdziwej mydlanej przygody! Będziecie rozwiązywać bańkowe zagadki, wspierać Mydlaneczkę  i Bąbelka swoimi oklaskami, walczyć ze złośliwym Bulbulasem i wspólnie zmieniać stworzone przez niego dziwadła w kolorowe bańki radości. Otworzy się przed Wami świat prawdziwych cudów i baśni, które artyści tworzyć będą na magicznej scenie Bańkolandii!

Oficjalnym partnerem trasy jest TUBAN – polski producent płynu  oraz akcesoriów do robienia dużych baniek mydlanych. www.tuban.pl

Wydarzenie polecane jest dzieciom w wieku od 4 do 10 lat.

Uwaga:

·       Ze względu na międzynarodowy charakter widowiska, piosenki i dialogi bohaterów w języku polskim odtwarzane są z playbacku.
·       Ze względu na stojące pod sceną dzieci (podczas kulminacyjnych pokazów baniek) widoczność z pierwszego i drugiego rzędu może być ograniczona.

Więcej informacji dostępnych www.teatrbaniek.pl.

Dla naszych Czytelników mamy niespodziankę. Organizator przygotował podwójną wejściówkę na spektakl. Aby ją wygrać, należy wysłać na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl maila o tytule „Teatr Baniek Mydlanych”, w treści podając swoje imię, nazwisko i odpowiedź na pytanie: „Jak nazywa się znany wynalazca pracujący w laboratorium w krainie Bańkolandii? Na zgłoszenia czekamy do 13 września, do godziny 12:00. Ze zwycięzcą skontaktujemy się w wiadomości zwrotnej.


Powiązane treści