Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaTłumy na pikniku wiejskiej żywności w Fordonie [ZDJĘCIA]
09.10.2021 | 16:38

Tłumy na pikniku wiejskiej żywności w Fordonie [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: Błażej Bembnista

W Fordonie trwa Piknik Wiejskiej Żywności. Impreza odbywająca się na terenie przy Orląt Lwowskich i Pelplińskiej na osiedlu Tatrzańskim zgromadziła tłumy.

Organizowany w ramach małych projektów społecznych Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego Piknik Zdrowej Wiejskiej Żywności przy muzyce country rozpoczął się o godzinie 13:00. Na mieszkańców Fordonu czekało szereg atrakcji: stoiska z wiejską żywnością, grochówką, piwem i potrawami z grilla, animacje, dmuchańce, przejażdżki konne i trampoliny dla najmłodszych, a także pokazy strażaków z OSP Bydgoszcz-Fordon i występy artystyczne. Ozdobą były pojazdy z okresu PRL.

Piknik trwa do godziny 18:00.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jkok
Jkok
2 lat temu

Wiejska żywność? Dwa stanowiska z kiełbasą z grilla, piwo i jeden punkt z mięsem (z 5 rodzajów). Disco polo, balony…

Magdalena
2 lat temu

Organizowany w ramach małych projektów społecznych Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego, dzięki głosom mieszkańców to chociaż z tego względu atrakcje dla dzieci powinny być za darmo!!! Nie mówiąc już o cenach 3 krotnie wyższych… wstyd i żal… Bydgoszcz powinna brać przykład z gmin podbydgoskich, gdzie wszelkie atrakcje dla dzieci, wata cukrowa, dmuchance itp. są ZA DARMO!!!

Stefan
Stefan
2 lat temu

@Magdalena
Byłaś obecna na pikniku, płaciłaś za atrakcje dla dzieci, wejście na dmuchane zamki?
Negatywny komentarz pisany na zlecenie?
Była gęsina, warzywa i owoce, miody itd., w ilości wystarczającej. Wskażcie ludzie poniżej komentujący gdzie w ostatnim czasie było więcej darmowych atrakcji dla dzieci i tańszych produktów rolnych. Jakby wszystko było rozdawane za darmo, to po 10 minutach zamiast festynu pozostałoby pobojowisko i puste stragany.