[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

To ostatni tydzień zgłoszeń. Kolejna edycja Metropolii za pół ceny rozpocznie się już 26 września

Dodano: 14.09.2022 | 10:50

Na zdjęciu: Bezpłatna promocja firm i instytucji dająca szansę na pozyskanie nowych klientów to główny cel akcji.

Fot. MAT. NADESŁANE

Zostało dokładnie 7 dni do zamknięcia listy Partnerów 6. edycji akcji Metropolia za pół ceny, organizowanej przez Miasto Bydgoszcz i Stowarzyszenie Metropolia Bydgoska. Nadal możesz zgłosić swoją firmę do udziału!

Bezpłatna promocja firm i instytucji dająca szansę na pozyskanie nowych klientów to główny cel akcji. Wydarzenie rozpocznie się już w poniedziałek 26 września. W ramach akcji firmy przeceniają swoje produkty i usługi o dokładnie 50%.

Zniżki będą obowiązywać przez tydzień od 26.09 do 2.10 bieżącego roku, lecz nie z każdej będzie można skorzystać przez cały tydzień. Każda Firma i Instytucja samodzielnie wybiera przez jakie 3 dni będzie obowiązywała promocja oraz jakie produkty i usługi możemy otrzymać za dokładnie połowę ceny. Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. Zgłoszenie firm następuje przez przesłanie skanu lub zdjęcia wypełnionego i własnoręcznie podpisanego formularza na adres mailowy zapolceny@metropoliabydgoska.pl

W akcji co roku biorą udział różne firmy i instytucje Najczęściej są to restauracje, siłownie, sklepy odzieżowe oraz instytucja kultury. To nie tylko sklepy stacjonarne ale i internetowe. Informacje o firmach i ich promocjach są na bieżąco umieszczane na stronie www.zapolceny.metropoliabydgoszcz.pl.

Warto mieć na uwadze, że udział w akcji biorą firmy nie tylko z Bydgoszczy, ale też z gmin należących  do Stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz, czyli Białe Błota, Barcin, Bydgoszcz, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Kcynia, Koronowo, Łabiszyn, Mrocza, Nakło na Notecią, Nowa Wieś Wielka, Osielsko, Pruszcz, Rojewo, Sicienko, Solec Kujawski, Szubin oraz Żnin.


ZOBACZ TEŻ: Metropolia za pół ceny – zgłoszenie firmy [PORADNIK]