Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Tragedia w Bydgoszczy. Z wody wyłowiono zwłoki mężczyzny

Dodano: 25.12.2022 | 15:49

Na zdjęciu: Zwłoki mężczyzny z wody wyłowił zadysponowany na miejsce zastęp strażaków.

Fot. Archiwum

Tragedia w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia w Bydgoszczy. W niedzielne (25 grudnia) przedpołudnie z wody wyłowiono zwłoki.

Informacja o wydobyciu zwłok pojawiła się popołudniu na jednej z grup zrzeszających mieszkańców miasta w mediach społecznościowych. Z wpisu wynikało, że topielca wyłowiono przy ul. Czartoryskiego na wysokości Zespołu Szkół nr 25.

Zdarzenie potwierdzili nam bydgoscy strażacy. Jak przekazał nam dyżurny ze stanowiska kierowania Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy, zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do strażaków tuż przed godziną jedenastą. Na miejscu działał jeden zastęp strażaków, który został o pomoc poproszony przez funkcjonariuszy policji. Tych z kolei powiadomił jeden ze świadków.

Z wody wyłowione zostały zwłoki mężczyzny – jak się dowiedzieliśmy, był on w wieku ok. 50 lat, choć dokładne dane dotyczące jego tożsamości będą teraz weryfikowane. Okoliczności jego śmierci będą ustalane w śledztwie pod nadzorem prokuratury, a ujawnione ciało zostało już zabezpieczone do przeprowadzenia szczegółowych badań sekcyjnych.

0 0 votes
Article Rating
Tragedia w Bydgoszczy. Z wody wyłowiono zwłoki mężczyzny
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments