Tragiczny wypadek na DK25. Nie żyją dwie osoby [ZDJĘCIA]
Zdjęcia: Więcbork 112
Dziś (29 kwietnia) wczesnym rankiem doszło do tragicznego wypadku na DK25, na odcinku Bydgoszcz – Koszalin.
Jak informuje komenda wojewódzka PSP, o godzinie 4:00 w miejscowości Płocicz (powiat sępoleński, gmina Kamień Krajeński) doszło do czołowego zderzenia z udziałem dwóch samochodów osobowych. – Pojazdami podróżowali tylko kierowcy. U obu z nich stwierdzono zgon – podają strażacy i uzupełniają, że jednym z nich był obcokrajowiec. Na miejsce zdarzenia wysłano pięć zastępów straży.
CZYTAJ TAKŻE: Pierwsze ustalenia policji po wypadku na DK25
Portal Więcbork 112 dodaje, że w zdarzeniu brało udział także trzeci kierowca auta marki Peugeot, które bezpośrednio najechał na szczątki pojazdów; nie odniósł on jednak żadnych obrażeń.
Na czas usuwania skutków wypadku oraz ustalania jego przyczyn DK25 na 88 kilometrze jest zablokowana. – Straż pożarna kieruje na objazdy przez Radzim – Drożdzenica – Pamiętowo – Trzciany – informuje Więcbork 112.
- Dobre wieści dla kibiców żużla w Bydgoszczy. Jest zmiana terminu meczu - 31 lipca 2026
- Koniec wieloletniego wstydu. Otwarto połączenie rowerowe Fordon – Jarużyn - 31 lipca 2026
- PKP Intercity planuje inwestycję w Bydgoszczy - 30 lipca 2026



![Kolejna wakacyjna tragedia na drogach. Młoda kobieta zginęła w wypadku [ZDJĘCIA] 18-07-2026_śmiertelny wypadek DK91 Brzoza Toruńska_KM PSP Toruń](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2026/07/18-07-2026_smiertelny-wypadek-DK91-Brzoza-Torunska_KM-PSP-Torun-150x150.jpg)
![Seniorka ofiarą wypadku na drodze wojewódzkiej. Policjanci mówią o przyczynach tragedii [ZDJĘCIA] 25-07-2026_śmiertelny wypadek DW270 gm. Lubraniec_KMP Włocławek](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2026/07/25-07-2026_smiertelny-wypadek-DW270-gm.-Lubraniec_KMP-Wloclawek-150x150.jpg)


