Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Tre Voci odwiedzą Bydgoszcz. Już w tę sobotę!

Dodano: 26.06.2023 | 09:39

Ich najnowsza trasa koncertowa, „Con Amore”, to kompilacja najpiękniejszych utworów o miłości i namiętności.

Na zdjęciu:

Fot. NADESŁANE

,,Con Amore”, czyli wieczór wypełniony muzyką i dobrym humorem! Trzy wyjątkowe głosy podczas koncertu wyśpiewają najpiękniejsze utwory o miłości. Zgodnie z tytułem w programie królować będzie piosenka włoska, przeplatana utworami w języku hiszpańskim i francuskim. Nie zabraknie także evergreenów i gorących latynoskich rytmów!

Już w tę sobotę, 1 lipca, o godzinie 19:00 w Operze Nova w Bydgoszczy odbędzie się koncert zespołu Tre Voci. Tym razem odwiedzą Bydgoszcz ze swoją najnowszą trasą koncertową ,,Con Amore” .

Voytek „Soko” Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj to Tenorzy Nowej Generacji, koncertujący od 2015 r. pod nazwą Tre Voci, co z włoskiego oznacza trzy głosy. Są pierwszym polskim zespołem reprezentującym gatunek classical crossover, spopularyzowany na całym świecie przez artystów takich jak Andrea Bocelli, Sarah Brightman czy Josh Groban. Znani z wielu występów telewizyjnych, zdobywcy Złotej Płyty w kategorii muzyka poważna łączą tenorowe brzmienia swoich głosów z przebojami muzyki popularnej. To fuzja klasyki, młodości, elegancji, niezwykłych głosów i dużej dawki humoru.

Ich najnowsza trasa koncertowa, „Con Amore”, to kompilacja najpiękniejszych utworów o miłości i namiętności. Zabierz ukochaną osobę na koncert i dajcie się wspólnie porwać dźwiękom muzyki filmowej, romantycznym melodiom i ponadczasowym hitom. Podczas występu usłyszymy m.in. takie przeboje jak „Mambo Italiano”, „Bésame Mucho”, „Torna a Sorrento”, „Il Mondo” czy słynne „Belle” z musicalu Notre Dame de Paris.

Bilety w cenie: 90 zł, 120 zł, 150 zł, 170 zł, do kupienia na stronie organizatora Adria Art.