Bydgoszcz
11C
Słonecznie
87% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 13 • L 10
16C
Sob
13C
Nd
16C
Pon
13C
Wt
15C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCITrwa nabór zgłoszeń do akcji Metropolia za pół ceny 2020
11.08.2020 | 18:08

Trwa nabór zgłoszeń do akcji Metropolia za pół ceny 2020

Na zdjęciu: Jak co roku akcja odbędzie się nie tylko w Bydgoszczy, ale i w regionie.

Fot. mat. prasowe

Już w przyszłym miesiącu rozpocznie się tegoroczna edycja akcji Metropolia za pół ceny. Wydarzenie potrwa od 28 września do 4 października. Właśnie trwa nabór firm i instytucji, w których pojawią się zniżki. 

Wydarzenie wzorowane jest na doskonale znanej i lubianej akcji “Bydgoszcz za pół ceny”, w ramach której firmy oferują klientom swoje usługi i produkty w cenach obniżonych o połowę. Już po raz czwarty działanie obejmie swoim zasięgiem nie tylko Bydgoszcz, ale również gminy wchodzące w skład stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz, czyli Białe Błota, Barcin, Bydgoszcz, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Kcynia, Koronowo, Łabiszyn, Mrocza, Nakło, Nowa Wieś Wielka, Osielsko, Pruszcz, Rojewo, Sicienko, Solec Kujawski, Szubin oraz Żnin. Organizatorami akcji są Miasto Bydgoszcz oraz Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz, a operatorem agencja Grupa Enjoy Media.

Zobacz również:

Weekend zniżek zmienia się w tydzień. Metropolia za pół ceny powraca

W tegorocznej edycji pojawiło się kilka nowości. Najważniejszą zmianą jest wydłużenie terminu akcji aż do 7 dni, podczas których pojawią się zniżki. Lecz nie w każdym miejscu muszą one obowiązywać przez cały czas trwania akcji. W tym roku każda zgłaszająca się firma i instytucja samodzielnie określa, w które dni trwania akcji weźmie w niej udział i zaproponuje swoje wybrane produkty lub usługi za połowę ceny. Nie trzeba wprowadzać obniżek przez cały tydzień! Jednak muszą to być minimum 3 dni w przedziale od 28.09 do 4.10.2020 r., np. poniedziałek-środa, piątek-niedziela lub nawet wtorek, czwartek i sobota.

Taka możliwość ma ułatwić firmom i instytucjom dotarcie do jak największej liczy klientów przy ograniczeniach wprowadzonych ze względu na epidemię. Dostosowując akcję do obecnej sytuacji, każdy z Partnerów może również wprowadzić vouchery, które będzie sprzedawał w trakcie trwania akcji i umożliwiał zrealizowanie ich w późniejszym terminie. W ramach akcji można proponować też zakupy online czy opcje na wynos lub dostawy.  A dodatkowym zabezpieczeniem dla każdego z Partnerów jest możliwość rezygnacji z udziału w akcji Metropolia za pół ceny 2020, jeśli regulacje krajowe związane z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 całkowicie uniemożliwią prowadzenie działalności w terminie akcji.

Udział w akcji jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo: zapolceny@metropoliabydgoska.pl poprzez przesłanie skanu wypełnionego i własnoręcznie podpisanego formularza zgłoszeniowego. Pobrać go można TUTAJ. Dla wszystkich, którzy zrobią to do 17 sierpnia przygotowano dodatkową promocję – post prezentujący firmę na fanpage’u Operatora akcji, czyli Metropolia Bydgoska. pl, który posiada ponad 50 tys. fanów! Może to być dowolny materiał, niezwiązany z akcją Metropolia za pół ceny.

Do tej pory swój udział w akcji potwierdziło kilkanaście firm z różnych branż. Lista wszystkich partnerów i proponowanych przez nich usług jest na bieżąco publikowana na stronie internetowej akcji – www.zapolceny.metropoliabydgoszcz.pl oraz na fanpage’u Metropolia za pół ceny 

Wszelkie informacje o akcji można uzyskać również pod numerem telefonu: 509 979 107.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści