Bydgoszcz
29C
Słonecznie
38% wilgotność
Wiatr: 4km/h S
H 29 • L 29
27C
Pt
27C
Sob
27C
Nd
28C
Pon
27C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeTrwają prace związane z budową pierwszego w mieście przystanku wiedeńskiego [ZDJĘCIA]
08.08.2019 | 18:30

Trwają prace związane z budową pierwszego w mieście przystanku wiedeńskiego [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: Szymon Fiałkowski

Do końca wakacji mają trwać prace związane z budową pierwszego w mieście przystanku wiedeńskiego. Powstaje on przy ul. Focha – na wysokości placu Teatralnego.

Prace związane z budową przystanku wykonuje firma Prasbet z Grudziądza. Dzisiaj minęły równe cztery tygodnie od startu robót.

Jednocześnie, w związku z prowadzonymi robotami, zamknięty jest jeden pas ruchu ul. Focha na odcinku od Karmelickiej na długości zatoki autobusowej w kierunku ronda Jagiellonów. Ruch pojazdów odbywać się będzie po wyznaczonej tymczasowej jezdni oraz jednym pasie ul. Focha. Bez zmian odbywa się ruch tramwajów. Przystanek został przesunięty bliżej ul. Mostowej. Zamknięty został chodnik dla pieszych na odcinku od ul. Karmelickiej na długości 60 metrów, ruch pieszy na danym odcinku będzie odbywał się tymczasowym przejściem przez ul. Karmelicką i ścieżkami przez plac teatralny.

Prace związane z budową przystanku mają potrwać do końca wakacji. Zobaczcie na zdjęciach, jak obecnie przebiegają roboty przy placu Teatralnym!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Michał
Michał
1 rok temu

od kiedy mamy w Bydgoszczy ul. Jagiellonów ?

Fff
Fff
1 rok temu

(Michał) ronda Jagiellonów

Powiązane treści