Zdjęcia:
W sobotę, 14 lutego otwarty został nowy sklep sieci Pepco w Bydgoszczy. Zobaczcie zdjęcia z otwarcia lokalu w Fordonie.
Otwarty w Walentynki sklep jest szesnastym tej sieci w mieście i trzecim w Fordonie. Dwa inne Pepco funkcjonują przy ul. Skarzyńskiego 10 oraz Rejewskiego 3. Pepco oferuje między innymi ubrania, akcesoria domowe, zabawki i tekstylia.
W sobotni poranek, Pepco otworzyło się przy ul. Andersa 61, tj. w nowym pawilonie handlowym, który niedawno został oddany do użytku. W pawilonie funkcjonują już m.in. market Biedronka, drogeria Rossmann, czy otwarta niespełna tydzień temu pizzeria Da Grasso. W obiekcie ma znaleźć się także apteka oraz cukiernia.
Pepco przy Andersa czynne jest od poniedziałku do soboty w godz. 9:00 – 20:00, a w niedziele handlowe zakupy zrobimy w godz. 10:00 – 18:00.
- Skradzione BMW ujawnione na drodze w regionie. Za kierownicą był pijany paser - 30 kwietnia 2026
- Śmierć motorowerzysty po zderzeniu z Fordem. Kolejna tragedia na drogach województwa - 30 kwietnia 2026
- Motocyklem za szybko na Wojska Polskiego. Bydgoszczanin ukarany przez grupę SPEED - 28 kwietnia 2026













![Uczniowie XV LO z Fordonu na deskach Teatru Kameralnego. Wystawili spektakl na podsumowanie czteroletniej nauki [ZDJĘCIA] 26-01-2026_Bydgoszcz_Spektakl Pustostan uczniów XV Liceum Ogólnokształcącego w Teatrze Kameralnym – SF-6](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2026/01/26-01-2026_Bydgoszcz_Spektakl-Pustostan-uczniow-XV-Liceum-Ogolnoksztalcacego-w-Teatrze-Kameralnym-SF-6-150x150.jpg)
