Bydgoszcz
4C
Niebo częściowo zachmurzone
86% wilgotność
Wiatr: 6km/h WNW
H 4 • L 3
1C
Sr
-1C
Czw
1C
Pt
4C
Sob
4C
Nd
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCITysięczny sklep Pepco w Europie otworzą w Focus Mall Bydgoszcz
PEPCO
25.10.2016 | 07:22

Tysięczny sklep Pepco w Europie otworzą w Focus Mall Bydgoszcz

Z okazji otwarcia Pepco przygotowało dla klientów wiele atrakcji.

Na zdjęciu: Logo Pepco

Fot. archiwum

Wielkimi krokami w Focus Mall Bydgoszcz zbliża się wyjątkowe wydarzenie. To właśnie w bydgoskim centrum handlowym powstanie tysięczny sklep sieci Pepco w Europie! Wielkie otwarcie już w najbliższy czwartek, 27 października.

Pierwszy sklep Pepco w Polsce został otwarty w 2004 roku. Od tego czasu marka zyskała zaufanie i zbudowała wierną rzeszę swoich klientów, których niezmiennie kuszą niskie ceny i wyjątkowo szeroki asortyment sieci. W ofercie Pepco jest bowiem zarówno odzież dla dzieci i dorosłych, obuwie, akcesoria i dodatki, jak też kosmetyki, zabawki, przybory szkolne czy bogaty wybór artykułów dla domu. W sprzedaży dostępne są także produkty licencjonowane oraz sezonowe.

– Codziennie, konsekwentnie realizujemy naszą misję – zapewniając naszym klientom najłatwiejszy dostęp do wszystkich produktów, których na co dzień potrzebują i pragną w najniższych cenach. Otwarcie tysięcznego sklepu w Europie to wielki sukces wszystkich naszych pracowników, efekt wspólnego zaangażowania i wyśmienicie wykonanej pracy oraz dowód zaufania naszych klientówmówi Dyrektor Operacyjny PEPCO, Marcin Stańko.

Uroczyste otwarcie tysięcznego sklepu sieci Pepco odbędzie się w Focus Mall Bydgoszcz w czwartek, 27 października. Sklep będzie zlokalizowany na pierwszym piętrze centrum, w bezpośrednim sąsiedztwie salonu Jean Louis David. Z okazji otwarcia Pepco przygotowało dla klientów wiele atrakcji. Wśród nich kącik zabaw dla dzieci oraz fotobudka, w której będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Klienci będą też mogli wziąć udział w konkursie i wygrać bony na zakupy w Pepco

-Cieszę się, że nawiązaliśmy współpracę z tak lubianą i popularną wśród mieszkańców Bydgoszczy siecią. Czujemy się zaszczyceni, że to właśnie w Focus Mall będzie funkcjonował tysięczny sklep Pepco. Nie mamy wątpliwości, że spełni on oczekiwania naszych klientów powiedział dyrektor Focus Mall Bydgoszcz, Greogry Pertus.


Powiązane treści