Bydgoszcz
13C
Słonecznie
68% wilgotność
Wiatr: 4km/h WNW
H 15 • L 12
20C
Pon
22C
Wt
20C
Sr
22C
Czw
26C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczEdukacjaUKW wygrał na giełdzie! Kolejny sukces uczelni
22.01.2021 | 14:05

UKW wygrał na giełdzie! Kolejny sukces uczelni

Na zdjęciu: Biblioteka UKW.

Fot. Klaudia Karczmarek

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy informuje o kolejnym sukcesie. Praca doktorska dr Katarzyny Brzuszkiewicz została doceniona w konkursie organizowanym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

Jak informuje Tomasz Zieliński, rzecznik prasowy uniwersytetu praca doktorska dr Katarzyny Brzuszkiewicz, absolwentki Wydziału Psychologii UKW, „Podmiotowe korelaty stosowania strategii inwestycyjnych przez inwestorów indywidualnych na rynku finansowym” zwyciężyła w siódmej edycji konkursu na najlepsze prace doktorskie o nagrodę Prezesa Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie SA.

Tematyka konkursu dotyczyła rozwoju wiedzy z zakresu rynku kapitałowego. Przy ocenie prac pod uwagę brany był ich poziom merytoryczny, a w szczególności: oryginalność, sposób analizy zjawisk związanych z tematem pracy, zakres zrealizowanych badań, samodzielność i innowacyjność formułowanych wniosków, a także dobór źródeł bibliograficznych i poprawność językowa – podkreśla Zieliński. Promotorem nagrodzonej pracy jest dr hab. Elżbieta Kasprzak, prof. uczelni z Wydziału Psychologii UKW.

Doktorat dr Brzuszkiewicz to kolejna nagrodzona praca powstała na UKW. Przed świętami Bożego Narodzenia informowaliśmy, że doktor Łukasz Brzeziński otrzymał pierwszą nagrodę w konkursie Instytutu Pracy i Spraw Socjalnych na najlepszą pracę doktorską w dziedzinie pracy i polityki społecznej. Jego rozprawę o możliwościach i ograniczeniach coachingu doceniono między innymi za aktualność i oryginalność podjętego tematu.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści